Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyměňte staré za nové a získejte slevu až 2000 Kč

3 min čtení 07. 11. 2018

Přijďte si do prodejen pro slevu na nové Gore-Texové oblečení nebo jakoukoliv obuv. Stačí přinést již nepotřebné pevné boty jakékoliv značky nebo jakékoliv Gore-Texové oblečení a získáte slevu až 2000,- Kč na nákup nového.

Termín akce 7. - 18. 11. 2018

Vyměňte staré za nové

Podmínky akce:

 • platí pouze v termínu 7. - 18.11. 2018
 • uplatníte v prodejnách Rock Point (neplatí pro outlety a eshop),
 • vztahuje se na uvedené zboží včetně zlevněného (rozhoduje výše nákupu),
 • nelze kombinovat s dalšími akcemi.


Jakou slevu získáte

 • Sleva 500 Kč při nákupu jakékoliv obuvi nad 2 000 Kč
 • Sleva 800 Kč při nákupu jakékoliv obuvi nad 3 500 Kč
   
 • Sleva 1 000 Kč při nákupu Gore-Tex oblečení nad 4 000 Kč
 • Sleva 2 000 Kč při nákupu Gore-Tex oblečení nad 8 000 Kč


TIP

Prohlédněte si nabídku produktů na e-shopu a pokud máte svého favorita vybraného, rezervujte si jej on-line. Na prodejně pak uplatněte akci "Vyměňte starý za nový" a získejte na nákup slevu. Pozor, abyste získali slevu, je třeba si rezervaci vyzvednout do konce termínu akce tj. 18. 11. 2018.
 


Dejte svému vybavení druhou šanci

Boty nebo oblečení prosím předem očistěte tak, abychom mu mohli skutečně dát jeho "druhou šanci". Vaši starou výbavu, která ještě může dále plnit svoji funkci, předáme charitativním organizacím. Ostatní předáme k ekologické likvidaci. Děkujeme za pochopení.
 logo Gore-Texvíce o gore-tex

 

Oděvy, obuv a rukavice označené logem GORE-TEX® jsou nepromokavé, větruvzdorné a prodyšné. Základem jsou přísné kvalitativní normy a důkladné testování všech použitých materiálů. 

Membrána GORE-TEX® je mimořádně tenká vrstva z expandovaného polytetrafluoroetylenu, slaminovaná s vnější textilií a v řadě případů i s podšívkou. Je trvale nepromokavá a větruvzdorná, ale zároveň také propustná pro vodní páry. Znamená to, že vlhkost z vnějšího prostředí ani studený vítr neproniknou dovnitř, zatímco pot může unikat ven. Jak to?

Membrána GORE-TEX® obsahuje více než 1,4 miliardy pórů na centimetr čtvereční. Tyto póry jsou 20 000 krát menší než kapička vody, takže membrána je naprosto nepromokavá. Póry jsou však 700krát větší než molekula vodní páry, takže umožňují snadné odvádění potu. Proto při kontaktu s kapkou vody se membrána chová jako neproniknutelná bariéra, ale molekulu vodní páry propustí jako roztažitelná síť.

Chtěli byste si přečíst mnohem více podrobně o dělení Gore-Tex materiálu, jeho využití i péči o něj? Přehledně vše najdete v materiálech a technologiích: GORE-TEX.

Ošetření membrán v přípravkách Granger´s
 


Zákazník své staré boty nebo oblečení daruje na charitativní účely nebo k ekologické likvidaci zcela dobrovolně bez nároku na jakoukoliv kompenzaci či vrácení bot či oblečení.

V případě zájmu poskytne společnost Rock Point a.s., zákazníkovi slevu na zakoupení nového outdoorového vybavení, a to:
 

 • Sleva 500 Kč při nákupu jakékoliv obuvi nad 2 000 Kč
 • Sleva 800 Kč při nákupu jakékoliv obuvi nad 3 500 Kč
   
 • Sleva 1 000 Kč při nákupu Gore-Tex oblečení nad 4 000 Kč
 • Sleva 2 000 Kč při nákupu Gore-Tex oblečení nad 8 000 Kč


V případě odstoupení od kupní smlouvy bude zákazníkovi vrácena skutečně zaplacená kupní cena nového outdoorového vybavení.


 

Další outdoorové čtení

Rozbalte si 7. překvapení letošního adventního kalendáře. Připravili jsme pro vás dodatečnou slevu na skvělé produkty italské značky DYNAFIT...

Odhalte dnešní překvapení

07. 12. 2021
2 min čtení
Aktuality
Víte, co pořídit k letošním Vánocům? Poradíme vám, co letos frčí a nadělíme vám spoustu vánočních výhod...

Vánoce plné výhod a outdooru

05. 11. 2021
2 min čtení
Aktuality
Přehledně prosincová otevírací doba našich kamenných prodejen - pořiďte dárky, které zahřejí nejedno srdce...