Startovní balíčky Nočních běhů pro Světlušku vyzvednete v našich obchodech

3 min čtení 07. 10. 2020

Přihlásili jste se na Noční běhy pro Světlušku? Z důvodu pandemických opatření jsou poslední tři běhy zrušeny. Ale přesto můžete běžet! Světluška připravila virtuální běhy, takže si zaběhat pro dobrou věc můžete vlastně kdykoliv a kdekoliv.

O svůj startovní balíček nepřijdete a navíc, jsme vám přibalili i slevu na nákup v prodejnách Rock Point.

Nepřijdete o startovní balíčky ani hudební překvapení

Vaše zdraví je pro nás nejcennější a nejsme ochotni ho riskovat. Současná epidemická situace nám bohužel neumožní zorganizovat Noční běhy pro Světlušku v Plzni, Olomouci a Praze, my ale přesto poběžíme. 

Registrace neuskutečněných běhů vám proměníme ve startovné Virtuálních běhů. Nepřijdete ani o své startovní balíčky, připraveno máme i hudební překvapení.

Noční běh pro Světlušku vydává startovní balíčky v Rock Point obchodech

Virtuálně, ale přesto spolu

Jen díky vám a zakoupeným startovným můžeme nadále podporovat těžce zrakově postižené a nevidomé na jejich cestě k samostatnému životu. Za devět ročníků Nočních běhů pro Světlušku už to bylo 35 tisíc běžců a 15,7 mil. korun. Zároveň je pro nás vaše zdraví to nejdůležitější, proto se vzhledem k nově vyhlášeným protiepidemickým opatřením tři poslední běhy neuskuteční. My ale přesto poběžíme, a to díky Virtuálním běhům pro Světlušku. 

Zaběhej si pro Světlušku kdykoli a kdekoli

Vaše startovné v Plzni, Olomouci a Praze proměníme v online startovné. Až do 25. 10. 2020 budete moci běžet každý po vlastní ose, ale přes to společně. S čelovkou, s rodinou, kamarády, týmem, čtyřnohými parťáky...

O vaše startovní balíčky s čelenkou nebo čelovkou nepřijdete


Startovní balíček s čelovkou nebo s čelenkou vám vydáme ve vybraných Hannah a Rock Point prodejnách oproti vstupence na Noční běh pro Světlušku 2020 v Plzni, Olomouci a Praze zakoupené přes GoOut.

Startovní balíčky je možné vyzvedávat do 13. 11. 2020.
 


POZOR: z důvodu epidemiologických omezení je nutné před vyzvednutím balíčku zavolat obsluhu prodejny telefonem a dodržovat nařízená hygienická opatření. Vyzvednutí je možné pouze Po - Pá 9:00 - 15: 00 hod.


 

Noční běhy pro Světlušku budou. Zaběhejte si pro dobrou věc kdykoliv a kdekoliv

Hudební zážitek? Taky bude!

Jak jinak, než online. Všem zaregistrovaným virtuálním běžcům se 20. října od 18:30 odemkne na webu "My tě porazíme" stream koncertu kapely Slza a Václava Noida Bárty. K odemknutím streamu bude potřeba zadat jen vaše startovní číslo ZDE

Po hudebním zážitku rychle nasaďte čelovku a proběhněte se s námi. Sice každý po vlastní ose, ale přesto spolu.

detaily akce

Další podrobnosti a případný postup pro vrácení startovného najdete přímo na webu Světlušky. Věříme však, že i v této nelehké době, podpoříte dobrou věc.

Rock Point

Další outdoorové čtení

Závodní tempo, maximální výkon, perfektní souhra s výbavou...
Rychle a s lehkostí. Skialpová řada Blacklight je skvělý parťák pro ambiciózní skialpové nadšence ...
Ucelená řada Radical uspokojí všechny a přitom nedává prostor pro kompromis. Pro je tato řada tak úžasně univerzální...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey