Stezka Českem se dostala na mapu světových dálkových tras - stahujte aplikaci

2 min čtení 07. 05. 2022

nyní v aplikaci FarOut app - Formerly Guthook

Proč je to taková skvělá zpráva? Protože FarOut APP je největší trekovou aplikací a Stezka Českem se tím dostává na mapu světových dálkových tras. Pomocí aplikace FarOut se chodí dálkové treky jako Pacifická hřebenovka, Apalachan Trail, CDT, GDT, Te Arora na Zélandu a desítky dalších. Stezka Českem se tedy nyní zařadila po bok těchto legend, a to je pro nás obrovská čest!

Stezka Českem - aplikace FarOut

výhody aplikace

Co vám tato aplikace přináší na výhody a možnosti?
 

 • PŘES 1500 RELEVANTNÍCH BODŮ STEZKY ČESKEM
  Např. zdroje vody, tábořiště, ubytování, Trail Angels, Stezkaři vítáni, významné vrcholy a mnoho dalšího.
 • NEJAKTUÁLNĚJŠÍ DATA
  Každý Stezkař může psát komentáře ke každému bodu a tak pomáhat ostatním: restaurace zavřena, potok, vyschl, nový přístřešek apod., jdete tedy vždy po nejaktuálnější trase!
 • ALTERNATIVNÍ TRASY
  Ke krásným vyhlídkám, zajímavým místům, Trail Angels, kteří třeba nejsou úplně na cestě, nebo v případě uzavření hlavní trasy (Šumava, Krkonoše)
 • OFFLINE VYUŽITÍ
  Celá aplikace funguje offline a řeší tím problémy s připojením mimo signál, případně když jste přímo na hranicích, nikam vás nepřesměruje.
   

Stezka Českem

Celá aplikace je v češtině a angličtině. Body trasy jsou přesně popsány a lokalizovány. A to včetně výškového profilu, na který si můžete přepnout. Protože 5 km v horách není 5 km v nížině.

Aplikace stojí jako 4 kafe

Cena Stezky v aplikaci je cca 260 Kč, což je cena přibližně čtyř kafí. Platba je jednorázová. Menší část, která je naším "ziskem" jde na transparentní účet Stezky a bude ze 100 % využita na její další rozvoj. Kdo o aplikaci nestojí, může samozřejmě i nadále využívat připravené itineráře a jít podle nich.

Více o Stezce Českem »

Stezka Českem - stezka, kterou může jít každý

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme
Běžecká speciálka Na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi i výběh po parkových cestách Obory Hvězda. Vyzkoušejte značkovou obuv a dejte si námi pár kiláčků...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey