Test 3/4 kalhot Hannah Relay W

3 min čtení 03. 06. 2019

Rádi se hýbete a chcete se cítit svobodně v každém pohybu? Tak si pořiďte ¾ kalhoty Hannah Relay W. V nich pro vás nebude nic překážkou. Kalhoty jsou pružné a neomezují v žádném pohybu. Navíc jsou příjemné na omak a budete se v nich cítit přirozeně.

Tyto kalhoty jsem otestovala při běhání, jízdě na kole, koloběžce, při lezení i při procházkách se psem, při kterých je pohybu víc než dost. Musím říct, že díky střihu mě mile překvapily pohodlností.
 

dámské sportovní legíny Hannah Relay vhodné na běh
dámské sportovní legíny Hannah Relay vhodné na koloběžku

Relay v pohybu

Při lezení je důležitý rozsah pohybu, což tyto kalhoty zaručí a to díky syntetickým materiálům s příměsí elastických vláken. Člověk při lezení řeší to, kde se zachytne, kam dát ruce a nohy a pohyb lezce není limitován díky pružností oblečení. V kalhotách Relay se prostě dostanete tam, kam se dostat chcete.

dámské Hannah legíny Relay

Relay jsou rychleschnoucí

Díky technologii AFT Tech Stretch Vás nikde nic netlačí a nějak neomezuje v pohybu. Můžete se tak soustředit na samotný pohyb a nic jiného neřešit. Kalhoty jsou také lehké a prodyšné, což jsem ocenila hlavně při běhání. Pokud venku zmoknete, než doběhnete domů, tak uschnete. Pozitivní na těchto tříčtvrťácích Relay je, že rychle schnou. Můžu to sama potvrdit. Sice jsem nezmokla, ale můj pes mě tak trochu použil jako svůj ručník, když vylezl z řeky, oklepal se a pak se ještě pomazlil. Kalhoty uschly za chvilku.

Reflexní prvky

Při běhání je důležité, že na kalhotách jsou reflexní prvky, což je v dnešním provozu základem bezpečnosti. I když se snažím vždy brát ještě reflexní pomůcky navíc, mnohdy se mi stane, že zapomenu nebo, že se při běhání zdržím déle, než plánuji, a to pak ocením „nezapomenutelné“ reflexní proužky na kalhotách.

Bohužel kapsička, která je vzadu na kalhotách, je podle mě dost malá. Na druhou stranu lepší malá, než žádná.

dámské Hannah legíny Relay

Shrnutí

Podtrženo sečteno, ¾ kalhoty Hannah Relay W na mě udělaly výborný dojem. Jak pro svou příjemnost, tak i všestrannost a zajímavý design. Jejich využití je mnohostranné, což ocení většina žen.

Dámské Hannah 3/4 legíny Relay


běžecké 3/4 kalhoty Hannah Relay WTechnické detaily

3/4 kalhoty Hannah Relay W

materiál: AFT Stretch (87% polyester + 13% elastan)
reflexní prvky: ANO
hmotnost: 225 g / vel. 38

MOC: 890,- Kč

3/4 legíny získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.

 


Testovala:

Marie DoleželováMARIE DOLEŽELOVÁ

Outdoorové CV ve zkratce:


Kde prodávám: V libereckém OC Nisa
Outdoorové sporty provozuji od roku: 2001
Prodávám outdoorové zboží od roku: 2011
V Rock Pointu jsem od roku: 2011, roku 2016 pracuji ve školce, nyní v jesličkách
Aktivity, při kterých se cítím jako ryba ve vodě: koloběžka, toulání se v Jizerkách, výstupy na kopce a skalky, plavání, potápění, jen se svým dechem, pobíhání s dětmi, ping pong, badminton
Specialista na výrobky a značky: jsem všestranná

Testovali jsme další produkty »

Další outdoorové čtení

Pánská technická mikina, která miluje horské túry a určitě jí nevadí drsné popruhy batohů. Jak se osvědčila Jirkovi během testování...

Test mikiny Ternua Tilek Hood

17. 08. 2022
4 min čtení
Testy produktů
Jednoduchý a zároveň funkční batoh vyvinutý pro horskou turistiku. Kolega Patrik ho testoval na Triglavu i v našich českých kopečkách...
Brutálně odolný městský batoh. Kolega Jirka proto Black Hole 25 od značky Patagonia nešetřil a testoval při každodenním použití...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey