Test boxerek Saxx

4 min čtení 01. 11. 2017

Když mi bylo nabídnuto testování spodního prádla Saxx, chvíli jsem zapochyboval, co se asi tak dá na trenýrkách testovat. Věděl jsem, že se jedná o prádlo s nějakou speciální vychytávkou, ale přece, pořád jsou to jen trenky. Nakonec zvědavost zvítězila, já obdržel svoje první boxerky Saxx a vydal se vstříc testovacímu dobrodružství.

S jistou dávkou nedůvěry jsem rozbalil krabičku, vytáhl její obsah a začal trenýrky zkoumat. Uvnitř se mělo nacházet revoluční řešení, které z těchto trenek dělá něco naprosto výjimečného a originálního. A ano, skutečně, na přední straně jsou umístěny dvě přepážky z velejemné síťoviny, které mají údajně zaručit, že vše zůstane přesně tam, kde má a zabrání jakémukoli nežádoucímu pohybu. Dobrá tedy, je nejvyšší čas vyzkoušet vše na vlastí kůži a potvrdit, či vyvrátit odvážné tvrzení výrobce o spodním prádle, které nadobro změní váš život.
 

Boxerky SAXX - s revoluční vychtávkou BallPark Pouch - testovali jsme
Boxerky SAXX - s revoluční vychtávkou BallPark Pouch - testovali jsme

Bez bázně a hany jsem začal trenýrky na sebe oblékat a netrpělivě očekával první pocit. To, co následovalo mě na příští chvíle téměř paralyzovalo.  Po natažení na určené partie do sebe totiž vše přesně zapadlo jako puzzle a mě se neodbytně vybavila vzpomínka na chvíli, kdy jsem poprvé od rodičů dostal své vlastní nové boty a nemusel už tahat obnošené po starším bratrovi. A to byl teprve začátek.

Tak příjemný pocit a takový komfort mě evokovali další a další emoce, které se mi hnaly hlavou. Například takový pocit, který zažijete, když přijdete na kost vymrzlí domů a sednete si k vyhřátému krbu, pocit, kdy se po celodenní dřině svalíte do nadýchané čerstvě ustlané postele, když v parném dni obkládáte fasádu skelnou vatou a večer se konečně osprchujete nebo když se vám v rušné ulici za plného provozu podaří napoprvé podélně zaparkovat mezi dvě drahá auta. Prostě pocit vítězství a nekonečného pohodlí. U posledního příměru mě vlastně asi i došlo, proč tuto revoluční novinku nazývá výrobce BallPark Pouch.

Nestydím se přiznat, že nic podobného jsem v oblasti spodního prádla doposud nezažil a nevyzkoušel. Od dob prvního testu se u mne mnohé změnilo a dnes mám již patery trenky Saxx , každé z jiného materiálu, určené k různým aktivitám. Mé staré prádlo zahálí v šuplíku a nejsem si jist, že ještě někdy dostane druhou šanci.  

 

 

Vřele všem doporučuji vyzkoušet a i když se jedná o velmi subjektivní zážitek, dovolím si říct, že spousta z Vás pozná stejně povznášející pocit absolutního komfortu jako já. Tak se nebojte zkusit něco nového a ať už příčně nebo podélně, hlavně zaparkujte do pohodlí! Určitě to stojí za to.
 


testoval:

Tomáš KučeraTOMÁŠ KUČERA

Máte někdy pocit, že všechno stojí za houby a nic nemá cenu? Skočte za Kůčou. Tenhle neskutečně pozitivně naladěnej člověk nikdy neztrácí naději a jde si vždycky přímou cestou za svým cílem. Dokáže vás tím nakazit, zvedne vám náladu o 200 % a vy pak máte najednou pocit, že nic není nemožný. Šéfuje prodejnám Rock Point na Moravě a v severních Čechách a navíc pro vás ještě vybírá produkty ze sortimentu prAna. Jeho život absolutně koresponduje se strategií téhle značky. V práci ho baví neformálnost oboru, propojení příjemného s užitečným a taky spolupráce s lidmi na stejné vlně. Volný čas vyplňuje během, na biku, na silničce, na skialpech, na skále, s knížkou, s muzikou a v neposlední řadě taky se svýma dvojčatama.


 


NABÍDKA BOXEREK SAXX

Prohlédněte si všechny barevné varianty nabízených modelů. Boxerky jsou dodávány v krabičce. Značku Saxx najdete na e-shopu a v našich Rock Point kamenných prodejnách.

prohlédnout boxerky SAXX on-line »
 


 

Otestovali jsme i další produkty »

Další outdoorové čtení

Talon vyniká množstvím funkcí, širokou škálou použití a celkovou nízkou hmotností. Jak se osvědčil v praxi? Více v recenzi...

Test batohu Osprey Talon 33 l

01. 10. 2022
6 min čtení
Testy produktů
Léty osvědčená lezečka dostala svou tkaničkovou podobu. Jak se osvědčila zkušenému lezci Lukymu Klingorovi? Přečtěte si co od Šamanů můžete očekávat...
Duro LT - ultralehká novinka americké značky Osprey. Co nabízí tahle objemově nejmenší běžecká vesta z řady Duro? Šimon, orientační běžec, ji dal co proto a zhodnotil...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey