Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Test boxerek Saxx

4 min čtení 01. 11. 2017

Když mi bylo nabídnuto testování spodního prádla Saxx, chvíli jsem zapochyboval, co se asi tak dá na trenýrkách testovat. Věděl jsem, že se jedná o prádlo s nějakou speciální vychytávkou, ale přece, pořád jsou to jen trenky. Nakonec zvědavost zvítězila, já obdržel svoje první boxerky Saxx a vydal se vstříc testovacímu dobrodružství.

S jistou dávkou nedůvěry jsem rozbalil krabičku, vytáhl její obsah a začal trenýrky zkoumat. Uvnitř se mělo nacházet revoluční řešení, které z těchto trenek dělá něco naprosto výjimečného a originálního. A ano, skutečně, na přední straně jsou umístěny dvě přepážky z velejemné síťoviny, které mají údajně zaručit, že vše zůstane přesně tam, kde má a zabrání jakémukoli nežádoucímu pohybu. Dobrá tedy, je nejvyšší čas vyzkoušet vše na vlastí kůži a potvrdit, či vyvrátit odvážné tvrzení výrobce o spodním prádle, které nadobro změní váš život.
 

Boxerky SAXX - s revoluční vychtávkou BallPark Pouch - testovali jsme
Boxerky SAXX - s revoluční vychtávkou BallPark Pouch - testovali jsme

Bez bázně a hany jsem začal trenýrky na sebe oblékat a netrpělivě očekával první pocit. To, co následovalo mě na příští chvíle téměř paralyzovalo.  Po natažení na určené partie do sebe totiž vše přesně zapadlo jako puzzle a mě se neodbytně vybavila vzpomínka na chvíli, kdy jsem poprvé od rodičů dostal své vlastní nové boty a nemusel už tahat obnošené po starším bratrovi. A to byl teprve začátek.

Tak příjemný pocit a takový komfort mě evokovali další a další emoce, které se mi hnaly hlavou. Například takový pocit, který zažijete, když přijdete na kost vymrzlí domů a sednete si k vyhřátému krbu, pocit, kdy se po celodenní dřině svalíte do nadýchané čerstvě ustlané postele, když v parném dni obkládáte fasádu skelnou vatou a večer se konečně osprchujete nebo když se vám v rušné ulici za plného provozu podaří napoprvé podélně zaparkovat mezi dvě drahá auta. Prostě pocit vítězství a nekonečného pohodlí. U posledního příměru mě vlastně asi i došlo, proč tuto revoluční novinku nazývá výrobce BallPark Pouch.

Nestydím se přiznat, že nic podobného jsem v oblasti spodního prádla doposud nezažil a nevyzkoušel. Od dob prvního testu se u mne mnohé změnilo a dnes mám již patery trenky Saxx , každé z jiného materiálu, určené k různým aktivitám. Mé staré prádlo zahálí v šuplíku a nejsem si jist, že ještě někdy dostane druhou šanci.  

 

 

Vřele všem doporučuji vyzkoušet a i když se jedná o velmi subjektivní zážitek, dovolím si říct, že spousta z Vás pozná stejně povznášející pocit absolutního komfortu jako já. Tak se nebojte zkusit něco nového a ať už příčně nebo podélně, hlavně zaparkujte do pohodlí! Určitě to stojí za to.
 


testoval:

Tomáš KučeraTOMÁŠ KUČERA

Máte někdy pocit, že všechno stojí za houby a nic nemá cenu? Skočte za Kůčou. Tenhle neskutečně pozitivně naladěnej člověk nikdy neztrácí naději a jde si vždycky přímou cestou za svým cílem. Dokáže vás tím nakazit, zvedne vám náladu o 200 % a vy pak máte najednou pocit, že nic není nemožný. Šéfuje prodejnám Rock Point na Moravě a v severních Čechách a navíc pro vás ještě vybírá produkty ze sortimentu prAna. Jeho život absolutně koresponduje se strategií téhle značky. V práci ho baví neformálnost oboru, propojení příjemného s užitečným a taky spolupráce s lidmi na stejné vlně. Volný čas vyplňuje během, na biku, na silničce, na skialpech, na skále, s knížkou, s muzikou a v neposlední řadě taky se svýma dvojčatama.


 


NABÍDKA BOXEREK SAXX

Prohlédněte si všechny barevné varianty nabízených modelů. Boxerky jsou dodávány v krabičce. Značku Saxx najdete na e-shopu a v našich Rock Point kamenných prodejnách.

prohlédnout boxerky SAXX on-line »
 


 

Otestovali jsme i další produkty »

Další outdoorové čtení

Lehké běžecké kraťasy, které na sobě ani necítíte. Jak se mi v nich běželo přes 200 km napříč Krušnými horami...

Test kraťasů Hannah Aldis

31. 07. 2021
3 min čtení
Testy produktů
Jak se tahle ultra trailová bota osvědčila na ženském chodidle? Na první pohled robustní bota skrývá excelentní pohodlí pro dlouhé tratě...
Botám jsem naložil pořádný zátěžový test. Přečtěte si, jak obstály a jaké je srovnání s jejich předchůdcem...

Test obuvi Hoka Torrent 2

26. 07. 2021
6 min čtení
Testy produktů