Test Craft trika Dry Active Comfort a setu Dry Fuseknit

3 min čtení 26. 02. 2022

Se svou dcerou Aničkou, která bohužel neměla to štěstí a narodila se s dětskou obrnou, rády sportujeme. I přes všechny nástrahy osudu jsme velmi aktivní. Chodíme na hory, do přírody, jezdíme na kole, běháme, sjíždíme řeky, v zimě lyžujeme. Anička hraje sportovně bocciu, chodí do fitcentra a jezdí na kole. A všechny tyto aktivity vyžadují kvalitní spodní funkční prádlo.

Proto jsme s Aničkou byly neskutečně šťastní, že jsme spolu mohly  testovat trika Craft v rámci Rock Point výzvy „Staňte se testerem Craft oblečení“. Já testovala triko Craft Dry Active Comfort a dcera funkční set Craft Dry Fuseknit.
 

Craft Dry Active Comfort Za vyjasněného počasí mě i při deseti stupních pod nulou stačilo přes triko Craft Dry Active Comfort vzít jen lyžařskou bundu a bylo teplo

Craft CORE Dry Active Comfort

Funkční triko s dlouhým rukávem je krásně pružné a přizpůsobí se postavě. Tričko má ploché raglánové švy, takže je ani necítíte a materiál nekouše.

Moje první testování proběhlo při závodech CrossFit 500reps  pro děti. Velmi jsem ocenila pružnost trika a hlavně velkou savost s odvodem potu od těla. I při velké námaze bylo tričko pocitově suché a nebyla znát mokrá místa, což za mě ocení každá žena.

Další testování jsem si mohla vyzkoušet během pětidenního lyžování, kdy tričko Dry Active Comfort skvěle plnilo svoji funkci. Na tričko jsem si oblékla jen lyžařskou bundu a i v -10 °C jsem se cítila komfortně v teple. Při teplotách kolem nuly triko skvěle odvádělo pot a současně mě udrželo v teple tak, že jsem mohla mít na sobě jen softshellovou bundu. 
 

Craft Dry Active Comfort Materiál je pružný a velmi příjemný na tělo
Craft Dry Active Comfort Díky skvělé prodyšnosti využijete triko během zimy i uvnitř sportovních hal či větraných fitcenter

CRAFT CORE Dry Fuseknit Set

Set Dry Fuseknit, který tvoří funkční triko a funkční spodky je velmi příjemný na nošení a materiál je pěkně pružný.

Anička měla možnost funkční prádlo testovat nejen při sportu na monolyžích, ale i při různých vypjatých situacích, kdy se potí.  Triko i kalhoty odvádějí bezvadně pot od těla, ale co musím velmi vyzdvihnout, je to, že funkční prádlo zahřeje. Do této chvíle jsme s Aničkou nemohly najít funkční prádlo, které by splňovalo rychlý odvod potu a ještě hřálo. Prádlo bude používat všude, kde jsou nižší teploty i např. během zimy ve sportovních halách.
 

funkční set Craft Dry Fuseknit Funkční prádlo se hodí i na lecjaké "indoorové" aktivity
funkční set Craft Dry Fuseknit Důležité je, že triko odvádí pot od těla a hřeje

Termo prádlo řady Core Dry jsme si oblíbily a teď víme, že se příště budeme moci spolehnout právě na tuto značku. Jsme rády, že jsme se mohly stát testery a vyzkoušet si značku Craft „na vlastní kůži“.

Trika řady Craft Core Dry

Doprava
zdarma

Vyprodáno
Doprava
zdarma

Vyprodáno

Pro malé i větší slečny nabízíme Craft sety funkčního prádla:


Doprava
zdarma

Craft

spodní prádlo

CORE WARM BASELAYER SET JR

od 799 Kč 890 Kč
-30 %
Doprava
zdarma

Craft

set

NORDIC WOOL SET JR

1 049 Kč 1 499 Kč

 

 

TestovalY

LENKA A ANIČKA JUROŠKOVY

Jsem máma na plný úvazek. S dcerou Aničkou si pohyb užíváme i přes její handicap. Milujeme procházky přírodou, hory, jízdu na kole, sjíždění řek, ale i lyžování. Anička navíc hraje Bocciu (Boccia je sport podobný francouzské pétanque určený lidem s těžkým tělesným postižením, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík). Spolu také cvičíme, posilujeme a rehabilitujeme. Zkrátka, jsme pořád v pohybu.

Další outdoorové čtení

Lehká botka pro letní dobrodružství za každého počasí. Jak se osvědčila kolegyni Míše, která prošlápla na výletech po horách i protáhla na ferratách...
Do rodiny Uneeků letos přibyla novinka. Edice Canvas. Jak hodnotí ručně pletený sandál s jemným plátnem naše kolegyně Káťa...

Test obuvi KEEN Uneek Canvas

29. 06. 2022
4 min čtení
Testy produktů
Markéta si vzala na testování model Parkclaw. Jak říká, je to ideální bota pro běžce žijící ve městě, ale srdcem v přírodě. Přečtěte si její hodnocení...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey