Test cyklo batohu Hannah Bike 10 l

4 min čtení 23. 05. 2022

Když si chci vyrazit bezstarostně na kole na výlet, tak je volba správného batohu jedna z nejdůležitějších věcí. Jednak mi batoh nesmí nijak bránit v pohybu, musí skvěle sedět na zádech a další věcí je jeho objem. A ten je u batohu Hannah Bike 10 rozhodně zajímavý. Tvarem a zádovým řešením pro odvětrání batoh rozhodně překvapil.

Obsah:

Cyklistický batoh Hannah Bike 10 využívá systému Air Vent pro spolehlivé větrání zad

SEDÍ JAKO ULITÝ

Ve chvíli, kdy jsem si dala batoh na záda, jsem ocenila jeho celkové anatomické řešení. Ramenní popruhy skvěle sedí, nikde netlačí a nebrání v pohybu. Výška batohu je také akorát rozvržena – od pasu na lopatky, batoh tudíž nikde netáhne ani nevisí pod pas. To, že batoh skvěle sedí zajišťují také hrudní a bederní popruhy v naprosto komfortní výšce. Během jízdy na kole na zádech seděl jako ulitý, umožňoval pohyb bez omezení. Tento cyklistický batoh je lehký a výborně anatomicky tvarovaný.
 

Za jízdy po silnici i v terénu batoh skvěle sedí na zádech

DO LESA I NA SILNICI

I když je batoh Hannah Bike 10 především cyklistický, vyzkoušela jsem ho i na kratší túru do přírody. Díky střední velikosti a tvaru budil naprosto přirozený dojem i při lehké turistice a jeho objem je pro tento účel ideální.

Při mém výletování jsem měla možnost batoh vyzkoušet i za deště v lese a v testu odolnosti obstál překvapivě dobře. Je odolný vůči oděru od větví a snadno se očistí od bahna z kaluží. Systém odvětrání Air Vent v zádové části si poradil i s jízdou do kopce po silnici za horkého počasí a nepociťovala jsem nadměrné pocení v zádové oblasti.
 

 Hannah Bike 10 l je sice cyklistický batoh, ale využití najde i při kratších nenáročných túrách

PRAKTICKÝ V DETAILECH

Osobně u batohů oceňuji možnost uspořádání věcí pomocí kapes. Potřebuji mít po ruce důležité věci jako třeba klíče od auta apod. Tento batoh nabízí praktické možnosti. Vpředu je kapsa na helmu s úchytem na blikačku. Vrchní vnější a vnitřní kapsičky jsem využila nejvíce pro věci, které potřebuji rychle nahmátnout (mobil, klíče, atd. ).
 

Vnitní kapsa na zip pro uložení cenností, klíčů nebo třeba dokladů
Vnitní kapsy na pruženku jsou ideální na energy tyčky, nářadí a další nezbytnosti
Rezervoár na vodu (1 litr) je součástí balení


Hlavní kapsa je zároveň nejhlubší a z jedné strany se dá plně rozepnout až dolů, což je užitečné pro plnění batohu věcmi. Uvnitř kapsy na zádové části jsou našité 2 další malé kapsy stažené v horní části gumičkou, pro uspořádání věcí v batohu velmi praktické. Poslední kapsa v zádové části je určena pro vodní vak o objemu 1 litr, který je součástí batohu. V případě, že bych nechtěla využít bederní popruh, je možné ho odepnout.
 

 Batoh Hannah Bike 10 jde na jedné straně rozepnout až dolů pro pohodlný vstup do batohu

Výhody a nevýhody

  • dobře padnoucí
  • zádové odvětrání Air vent
  • anatomické tvarování a výška
  • univerzální využití
  • polstrované ramenní popruhy
  • přidala bych reflexní prvky
  • zapínání kapsy na helmu by mohlo mít delší popruh

 


Technické detaily

Hannah Bike 10 l

určení: cyklisticka
zádový systém: Air Vent
objem: 10 l
rozměr: 46 x 22 x 9 cm
vstup: horní a U-zip
kapsy: vnitřní i vnější doplňkové
vodní rezervoár 1 l: součástí balení
bederní popruh: ANO, odnímatelný
uchycení blikačky: ANO
uchycení helmy: ANO, přední kapsa s popruhem
hmotnost: 560 g

Batoh získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.

Doprava
zdarma

Hannah

batoh

BIKE 10

1 279 Kč 1 390 Kč

 

Dodatečná sleva

Při objednání si produkt můžete zlevnit dodatečnou slevou 10 %. Stačí během nákupu sdělit tento kód u pokladny nebo jej zadat v on-line nákupním košíku:

10BIKEKliknutím zkopírujete slevový kód do schránky Slevový kód zkopírován do schránky

Uplatnění: 23. 5. – 23. 6. 2022. Sleva platí pouze na model Hannah Bike 10 l. Sleva se vám odečte i od již zlevněného produktu, slevu není možné kombinovat se zákaznickou slevou Zóna.

 

Testovala

LENKA KŇOURKOVÁ

Lenka je nová krev v našem produktovém oddělení a zaměřuje se na výběr textilu pro naše Rock Point obchody. Ke sportu měla vždycky blízko a věnuje se mu vlastně od jakživa. Příroda, hory a lesy jsou její druhý domov. Potkat ji můžete nejen na kole nebo turisticky, ale také na workoutovém hřišti nebo na lyžích. Miluje běh a se svým čtyřnohým kámošem si užívá canicrossu. Zkrátka, tahle holčina nemá ráda nudu a je stále v pohybu.

Další outdoorové čtení

Lehká botka pro letní dobrodružství za každého počasí. Jak se osvědčila kolegyni Míše, která prošlápla na výletech po horách i protáhla na ferratách...
Do rodiny Uneeků letos přibyla novinka. Edice Canvas. Jak hodnotí ručně pletený sandál s jemným plátnem naše kolegyně Káťa...

Test obuvi KEEN Uneek Canvas

29. 06. 2022
4 min čtení
Testy produktů
Markéta si vzala na testování model Parkclaw. Jak říká, je to ideální bota pro běžce žijící ve městě, ale srdcem v přírodě. Přečtěte si její hodnocení...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey