Test kalhot Hannah Shea

2 min čtení 05. 03. 2018

Díky letošní skvělé sněhové nadílce na našich horách jsem měla možnost dostatečně otestovat dámské sportovní kalhoty Hannah Shea. Jsou vhodné zejména pro běh na lyžích a to je něco pro mě. Mé starší kalhoty zůstaly proto ve skříni a vypadá to, že po oblečení této novinky, mé retro šponky zůstanou asi navždy vespod skříně.
 

RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN

Pohodlné

Paráda. Kalhoty padnou jako ulité. Jsou lehké a jejich hmotnost je jen 270 gramů. Sportovní střih s pasem do gumy a možnost regulace mi dávají pocit pohodlí.

Neprofouknou

Stačila první běžkařská tempa a hned cítím, že anatomicky tvarovaná kolena poskytují maximální rozsah pohybu.

Přední díl kalhot je obohacen o materiál AFT Double Weave, jedná se o jednovrstvý funkční materiál s dvojí technologií tkaní. Vnější strana je odolná vůči oděru, trvale voděodpudivá a dostatečně větruodolná.

Prodyšné

Vnitřní strana kalhot umožňuje rychlý transport tělesného potu od těla. Prodyšnost kalhot je jednoduše výborná. Díky rozparkům v dolní části nohavic je možné přetáhnout nohavice přes boty.

Reflexní prvky pro bezpečnost

Vzhledem k tomu, že se v zimě dny brzy krátí, jsou důležitými pomocníky pro bezpečnost reflexní prvky. Nezbytnou součástí kalhot jsou postranní kapsy na malé drobnosti.

Shrnutí

Kalhoty Shea splnily mé očekávání natolik, že svým starým kalhotám dávám sbohem. Především střih je to, co dělá tyto kalhoty nejprodávanějšími a teď to mám prověřené "na vlastní kůži".

Kalhoty dobře korespondují s dámskou bundou Astrid, která je také určena pro aktivní trávení volného času.

kalhoty Hannah SheaTechnické detaily

Kalhoty Hannah Shea Woman

materiál: 100% polyester / 89% polyamide + 11% elastan
přední díl: AFT Double Weave
větruvzdorná membrána: AFT Tec-shield
hmotnost: 270 g

DMOC: 1.790,- Kč

Kalhoty získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.

 

Testovala

Martina Škopová - Hannah Šantovka, Olomouc

 

otestovali jsme i další produkty »

 

Další outdoorové čtení

Během testování jsme prověřili, kde se nejlépe osvědčí a jak je komfortní. V recenzi zjistíte, kam vzít tyhle barevné fešáky...

Test spacáku Patizon G 400

20. 01. 2022
3 min čtení
Testy produktů
Rozpoznat rozdíly mezi jednotlivými typy běžeckých elasťáků není úplně snadné, přesto jsem během testování na tři narazil...
Prodyšné a funkční triko z merino vlny se stojáčkem, které využijete na většinu podzimních a zimních sportovních aktivit...