Test obuvi KEEN Kelsa Tall WP

3 min čtení 21. 12. 2020

Kvalitní a pohodlné boty jsou pro naši rodinu prioritou, obzvlášť pokud pořizujeme boty dětem. Značka KEEN nás nikdy nezklamala, rozhodli jsme se tudíž otestovat naší dcerkou zimní sněhule KEEN KELSA TALL WP.

PRVNÍ OKOUZLENÍ

Děti musíte občas trochu oblbnout a nalákat je. Když dcera uslyšela, že v těchto sněhulkách bude moct skákat v kalužích, ve sněhu nebo blátě a maminka se nebude muset strachovat, že bude mít mokré nohy, ihned zajásala. Nadchnul ji také kožíšek uvnitř boty a krásné designové vybarvení.

dětské zateplené boty KEEN KELSA TALL WP

CO OCENÍME

Pro naše 4leté dítě je důležité, aby si samo v pohodě zvládlo boty obout. Nazouvání je díky elastickému stahovacímu klipsu rychlé a pro dítě snadné. Pomáhají tomu i poutka na patě. Nemusíte se tedy zdržovat motáním kliček a šněrováním.

detail zezadu na dětské sněhule KEEN KELSA TALL WP

NEPROMOKAVÝ SVRŠEK BOTY

Svršek boty je vyroben z voděodolné kůže a tkaniny. Důkladně jsme vyzkoušeli, co boty vydrží ve sněhu, blátě a kalužích. Dcera byla nadšená, protože skákat v kalužích je velká zábava. Boty mají kvalitní nepromokavou KEEN.DRY membránu a díky ní byly malé nožky po odpoledním testování v lese krásně teplé a suché. Maminka je nadšená a můžeme testovat dál.
 

KEEN KELSA TALL WP mají voděodolnou membránu
KEEN KELSA TALL WP jsou voděodolné
KEEN KELSA TALL WP nevadí jim mokrá tráva

DLOUHÉ VÝŠLAPY

Máme před sebou několikakilometrový výšlap na rozhlednu. Díky vyměkčenému límci a polstrovanému jazyku se dcera cítí v botách velmi pohodlně. Jindy by už dávno fňukala, ale s  KEENy Kelsa se jde do kopce samo. I když je venku něco málo nad nulou, díky tepelné izolaci technologií KEEN.WARM nožky nezábnou.
 

KEEN KELSA TALL WP na všechny aktivity
KEEN KELSA TALL WP i na výlety do lesa a parků
KEEN KELSA TALL WP na blbnutí před barákem

GUMOVÁ ŠPIČKA A REFLEXNÍ PRVKY

Klasikou jsou reflexní pruhy na poutkách a boku boty. Jelikož náš malý dobrodruh neustále někde padá a zakopává, díky vynálezu ochrany prstů KEEN.PROTECT, tedy gumové špičce, nebyly boty nijak poškozené či okopané.

Na vnitřek boty je použita antibakteriální technologie Eco Anti-Odor pomáhající k eliminaci zápachu.
 

KEEN KELSA TALL WP detail podešve
KEEN KELSA TALL WP pohled na tkaničky
KEEN KELSA TALL WP detail stahování tkaniček

SHRNUTÍ

Boty dítě využije od podzimu do jara a jejich použití je všestranné. Sbalte je s sebou na hory, na výšlapy do přírody, do školky či na hřiště. Perfektně budou ale vypadat i k džínům a městské bundě. Vaše děti si zaslouží ocenit a díky botám Kelsa Tall jim dopřejete maximální komfort.

KEEN KELSA TALL WP sněhule do chladu a zimy


DĚTSKÉ SNĚHULE KEEN KELSA TALL WPTechnické detaily

Obuv KEEN Kelsa Tall WP Jr.

svršek: LWG nepromokavá kůže a tkanina    
membrána: KEEN.DRY
zatelplení: KEEN.WARM
reflexní prvky: ANO

MOC: 1 999,- Kč

Boty získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.
 


 

Testovali:

MADLENKA ŠTIKOVÁ (4) A JAN ŠTIKA

Madlenka je akční po rodičích. Nevydrží sedět doma. Nejraději jezdí na kole nebo chodí do přírody na procházky. Táta působí v marketingovém oddělení a stará se o značku Hannah a KEEN.

 

Otestovali jsme i další produkty »

 

 

Další outdoorové čtení

Lehká botka pro letní dobrodružství za každého počasí. Jak se osvědčila kolegyni Míše, která prošlápla na výletech po horách i protáhla na ferratách...
Do rodiny Uneeků letos přibyla novinka. Edice Canvas. Jak hodnotí ručně pletený sandál s jemným plátnem naše kolegyně Káťa...

Test obuvi KEEN Uneek Canvas

29. 06. 2022
4 min čtení
Testy produktů
Markéta si vzala na testování model Parkclaw. Jak říká, je to ideální bota pro běžce žijící ve městě, ale srdcem v přírodě. Přečtěte si její hodnocení...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey