Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Test tašky Osprey TRILLIUM 30

Tašku Trillium Duffel od Osprey využívám nejvíce, když jdeme sportovat s dětmi. Pravidelně s nimi chodíme na plavání a příležitostně na lezeckou stěnu.

Do tašky pohodlně sbalíme vše potřebné pro sebe i obě děti. Pro jedno dítě se hodí i pro týdenní pobyt ve škole v přírodě nebo na sportovní soustředění.

Trillium je univerzální

Nebudu tady uvádět váhu, ani rozměry. To si může každý vyhledat na našich stránkách. Duffel není nikterak parádní, fantastický, nejúúúžasnější. Je to prostě lehká a jednoduchá, jak já říkám fitness taška, kterou můžete vzít kamkoli… Můžete s ní i cestovat v letadle. Svými rozměry splňuje limit na příruční zavazadlo.

Když si tašku koupíte, je zabalená v  malém balíčku. Ten můžete použít na nějaké drobné věci, které nechcete hledat. Na drobné předměty je tam jedna menší a jedna větší kapsa. Na výběr je hned ze tří barev – šedá, černá a ta nejhezčí, modrá.

Bonusové detaily

Jako správné zavazadlo má hlavní zip opatřen očky na malý zámek. Nechybí kapsa na doklady s plastovou karabinkou na klíče. Po rozepnutí hlavního zipu se dostanete do jediného prostoru. Na boku tašky naleznete průhledný štítek na jmenovku. Zvláště, když tašku používají děti, tak se hodí.
 

Přes rameno nebo na zádech?           

Duffel se dá nosit dvěma způsoby. Buď využít dlouhý popruh a nosit tašku přes rameno na boku (tak ho nosí manželka), nebo zvolit zkrácený popruh a tašku nosit na zádech. Druhý způsob vyhovuje mě. Široký a polstrovaný popruh má dvě spony pro rychlé nastavení.

Ať už si vyberete jakoukoli velikost tašky Osprey Trillium Duffel, ať se vám dobře nosí.

Technické detaily

Taška Osprey Trillium 30 l

rozměr: (cm): 51 (l) x 28 (w) x 22 (d)
objem: 30 l
hmotnost: 610 g

MOC: 1 899,- Kč

Tašku získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.
 

 

 


 

Testoval:

HONZA FOLTA
Outdoorové CV ve zkratce:

Kde prodávám:  Rock Point Brno - Masarykova
Outdoorové sporty provozuji od roku: od dětství – skautský oddíl
Prodávám outdoorové zboží od roku: 2002
V Rock Pointu jsem od roku: 2002
Aktivity, při kterých se cítím jako ryba ve vodě: pěší turistika
Specialista na výrobky: boty, batohy 
Specialista na značky: Osprey, Keen, Garmont

 

Otestovali jsme i další produkty »

Další outdoorové čtení

Je to bota, která patří do přírody. A čím náročnější terén bude pod sebou mít, tím více radosti přinese. Hodnocení po 400 km v nohách...
Úžasně pohodlné lezecké kalhoty do skal i na umělku, které nezklamou ani při dalších volnočasových aktivitách...
Polštář plný kuliček, který se skvěle přizpůsobí terénu...