Test tílka prAna Boost Printed Top

3 min čtení 08. 08. 2017

Tílko je pro mě jedna z nejčastěji používaných částí oblečení, stejně jako legíny. Ano, vím, že módní policie by mi vysvětlila, že ženy legíny nemaji nosit, ale pro mě je to každodenní oděv. Prostě pracovní oblečení. Ale přiznám se, že často i společenské, když se to správně doladí. Takže dnes o tílku prAna Boost Printed Top.

 

Na sport i do divadla…

Ono je to vlastně úplně klasické tílko v překrásných pastelových barvách, dá se nosit od jógy až po divadlo a neskutečně dobře sedí. No vždyť právě v jednoduchosti je krása, trochu klišé, vím. Takže si můžete dovolit více experimentovat s dolním dílem oblečení, či vrstvením.

Všechno je akorát…

Tílko jemně kopíruje tvar těla, jeho délka je přesně akorát, deset až patnáct centimetrů pod pas. Širší ramínka jsou velmi příjemná, což se hodí při cvičení. Menší výstřih kolem krku zajistí, že vše zůstane na svém místě, tedy s vhodnou podprsenkou např. Elixir Bra či Dreaming Bra. Kdyby nezůstalo, nevadí, tílko vše diskrétně zamaskuje.

Parádní barvy

A ty barvy, je těžké si vybrat, od pastelových až po elegantně decentní. Jedna věc mě však úplně fascinuje, a to je větší vykrojení ramen. Uznávám, že ne každému to vyhovuje, ale podle mě ženám malinko zvýrazní ramena a paže. Vypadá to opravdu fantasticky. Musím se přiznat, že jsem nezůstala u jediného tílka, zlákalo mě víc barev.

Choďte bosí, ležte v trávě a dotýkejte se květů (ale netrhejte je) a mějte krásný den…

 Tílko prAna Boost Printed Top

střečový materiál
bez podšívky

DMOC: 1.899,- Kč

Tílko získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.
 TestovalA:

Katarína MikulandováKATARÍNA MIKULANDOVÁ

Pochází z Martina, ale v Praze žije už více než 15 let. Je vystudovanou zdravotní sestrou s praxí na JIP. V martinské nemocnici se seznámila s jógou a její mocnou sílou uzdravit člověka, kterému nedává třeba už nikdo šanci.
Začala zde pomalu pronikat do tajů jógové filozofie a učit se od své první učitelky, vlastně pacientky. Život jí přivedl do Prahy, kde se po pár letech stala součástí lektorského týmu Power Yoga Akademie a Energy Studia Vaška Krejčíka. Absolvovala studijní cestu do Indie, později jóga školení v Londýně.
Následně založila Jóga Ateliér – menší jógový prostor, kde mají možnost cvičit úplní začátečníci, těhotné ženy, senioři i pokročilí jogíni. A nyní je Katarína také členkou našeho Rock Point Týmu.

Otestovali jsme i další produkty »

Další outdoorové čtení

Lehká botka pro letní dobrodružství za každého počasí. Jak se osvědčila kolegyni Míše, která prošlápla na výletech po horách i protáhla na ferratách...
Do rodiny Uneeků letos přibyla novinka. Edice Canvas. Jak hodnotí ručně pletený sandál s jemným plátnem naše kolegyně Káťa...

Test obuvi KEEN Uneek Canvas

29. 06. 2022
4 min čtení
Testy produktů
Markéta si vzala na testování model Parkclaw. Jak říká, je to ideální bota pro běžce žijící ve městě, ale srdcem v přírodě. Přečtěte si její hodnocení...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey