Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Test trika Craft Nanoweight

Testování trika mi narušila operace kolene, a tak jsem jej kromě běhu otestoval i při aktivitách, na které by se normálně asi nedostalo - na kole, při turistice i při rehabilitačním cvičení doma i v tělocvičně.

Materiál

Jak název napovídá je triko opravdu velmi lehké a na těle jsem o něm ani nevěděl. Je tak slaboučké, že jsem se při svlékání obával jeho roztržení. Nicméně tohle Craft triko Nanoweight drží pevně a nezatrhává se. Díky speciální struktuře perfektně odvádí pot a rychle usychá.
 

Střih a švy

Lepené okraje zabraňují vyhrnování trika při běhu i na kole a minimalizují množství švů. Střih je příjemný a díky němu triko dobře sedí na těle. Výstřih u krku je tak akorát široký, že se dobře obléká, ale přitom je dostatečně vysoký, abych chránil zadní část krku před spálením od slunce. Triko je velmi pohodlné, nikde neškrtí ani nedře.
 

Využití

Triko Nanoweight mě nezklamalo při žádné z uvedených aktivit, nicméně se potvrdilo, že jeho hlavní doménou je využití při intenzivních aktivitách v teplejším počasí. Běh v teplotách nad 20 stupňů nebo jízda na kole, kdy jsem měl triko pod dresem jako funkční vrstvu, jsou oblasti, ve kterých vyniká. Každopádně i při turistice a šplhání do strmých strání či při cvičení v tělocvičně jsem využil toho, že rychle odvádí pot od těla, rychle uschne a je příjemné na těle.
 

Za mě ideální triko na běhání během letních měsíců.
 


pánské běžecké triko do letního počasí Craft Nanoweight SS manTechnické detaily

Triko Craft Nanoweight SS man

materiál: 48 % polyester, 39 % recyklovaný polyester, 13 % elastan
reflexní prvky: ANO
gramáž: 80g/m2
bezešvé lepené okraje: kolem krku, rukávů a spodního dílu

DMOC: 999,- Kč

Triko získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.

 


Testoval


Zdeněk VotavaZDENĚK VOTAVA

Pohybem venku si s radostí kompenzuje sedavé zaměstnání. Dnes už více než na tenisovém kurtu pobíhá v běžeckých botách za městem i na horách. V zimě ho můžete potkat na skialpech nebo sjezdovkách. Rád cestuje, poznává nová místa a pohybu si užívá, ať už sám nebo s celou rodinou. S Rock Pointem je v kontaktu už spoustu let. Patří mezi pravidelné účastníky Rock Point akcí od běžeckých kempů po ty skialpové, o kterých pak rád píše do blogu. S chutí si poměří síly na závodech typu Horská výzva či Hannah Pilsen Trail.

 

Testovali jsme další produkty »

Další outdoorové čtení

Minimalistický, aerodynamický a elegantní. Na batohu nenajdete žádné zbytečnosti...
Nejlehčí a nejdynamičtější trailovka z nabídky Brooks. Provětrával jsem ji od  podzimu do jara. Jak hodnotím?
Ultralehký stan, který jsme testovali na extrémním závodě napříč Amerikou. Zažil noci na poušti i bouže kdy padaly kroupy velikosti křepelčích vajec...