Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Materiál je opravdu velmi lehký, krásně sedí v pase a je digitálně potištěn džínovým vzorem. Tyhle neobyčejné kalhoty užijete na spoustu aktivit.
Dámské komfotní běžecké kalhoty, ve kterých se nebudete přehřávat a přesto vám nebude zima. I ony mají své klady a zápory...
Přináší kompromisní řešení mezi lehkým běžeckým batohem a běžeckou vestou.
Dvě běžkyně a dva běžci otestovali boty pro silniční běh. Kolik kdo naběhal kilometrů a jaký mají na boty názor si přečtete ve článku.
V botách jsem už proběhal přes 500 km, takže ideální čas na hodnocení. Jak jsem s Hoka One One spokojen...
Osvědčené boty na běh (i chůzi) za tepla i zimy, za sucha i mokra. Vzali jsme je i do sněhu...
Proč by běžecké šortky nemohly vypadat jako džínové? Lehký strečový materiál, technická propracovanost není to jediné, co je dělá unikátními...
Nejvíce se jejich přednosti projeví při dlouhých, několikahodinových trénincích a závodech v náročném horském terénu. Jaké přednosti jsme našli?
Trojdílný koncept, tzv. hybridní konstrukce překvapí neuvěřitelně nízkou hmotností. Velkou roli hrají Carbon s Titanalem.
Slunce, světlo - stín či pod mrakem? Race 2.0 se jako chameleon přizpůsobí každé situaci. Těmhle brýlím nebudete umět říci "ne".
Lehká membránová bunda na dynamické aktivity s naprosto dokonalým střihem.
Bundu, která byla doladěna na základě zpětné vazby od 600 účastníků horského běžeckého maratonu Gorbeia Suzien jsme museli vyzkoušet na vlastní kůži.
12 z 35 položek
1 2 3