Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tipy na vánoční dárky pro lezce

Miluje tenhle vertikální sport a věnuje mu svůj čas, srdce i duši? Pokud alespoň jedno z toho, máme pro vás pár tipů na pěkný lezecký dárek. Ať už se v nabídce lezeckého vybavení orientujete nebo ne, věřte, že ve světě všech těch potřebných hejblátek a věciček, není nikdy dost expresek a karabin. Takže tímhle rozhodně nic nezkazíte a vždycky se trefíte.

Holduje lezení v ledu nebo ve spárách a kompletní výbavu už má? Pak můžete lezecké srdce potěšit pěkně barevným vklíněncem nebo pár skobama, těch totiž není nikdy dost, protože oproti obdarovanému, se ne všechny zase vrátí zpátky z akce.

Boulderisté se drží spíše při zemi, ale i pro takto zaměřené sportovce, je co vybírat. Bouldermatka nebo pěkný vydesignovaný pytlík na mágo se může hodit. Chcete-li něco funkčního a přitom vtipného, doporučujeme lahůdku ve formě banánů - ale pozor, tyhle se nejí!

 

tričko kr. rukáv RAFIKI Hank
TRIKO HANK
RAFIKI
VYSOUŠEČ A OSVĚŽOVAČ BOT
BOOT BANANAS
NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTY NA PÍSKU
PRŮVODCE
brzda CAMP MATIK karabina DMM HMS Belay Master 2 brzda SALEWA ERGO BELAY KIT
BRZDA MATIK
CAMP
KARABINA BELAY MASTER 2
DMM
BRZDA ERGO BELAY KIT
SALEWA
nůž PETZL SPATHA yellow deska METOLIUS Compact Training Board set GIBBON TRAVELLINE X 15m

VODĚODOLNÝ NŮŽ SPATHA
PETZL

COMPACT TRAINING BOARD
METOLIUS
TRAVEL LINE 15 M
GIBBON

 

vánoční rock point výhody:

  • doprava zdarma v období 24. 11. - 24. 12. 2017 pro ČR od 499,- Kč a pro Slovensko od 1.999,- Kč

  • prodloužená lhůta pro výměnu dárků do 15. 1. 2018

  • prodloužená otevírací doba na našich kamenných prodejnách (otevírací doba od 1. 12. 2017 do 1. 1. 2018 bude doplněna později).

 

Už jste viděli tipy na vhodný dárek také pro:

 

 

Garance doručení do Vánoc


Chcete mít jistotu, že vám dárek dorazí do Štědrého dne? Odešlete on-line objednávku nejpozději do  15. 12. 2017!  Nenechávejte však objednávku až na poslení chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události nelze ovlivnit.

 

Další outdoorové čtení

V plzeňské prodejně najdete nyní slevy na kola, oblečení i cyklodoplňky. Vytuňte si výbavu pro ještě lepší zážitky ze sedla vašeho biku.

Vyměňte duše

24. 09. 2018
Aktuality

Omezení otevírací doby v našich kamenných prodejnách na státní svátek 28.9.2018...

Přijďte se s ní seznámit na vybrané Rock Point prodejny v rámci OBOZ DNÍ a využít slevy 20 %. Poznejte specialistu na outdoorovou obuv...