Zádový systém u batohů

Varianty:

Torso Fit

Jednoduché nastavení zádového systému (TFX5).

Torso Fit ASP

Jednoduchý, pevný a velmi spolehlivý nosný systém, vyvinutý z originálního konceptu bratrů Loweových. Díky neustálému vylepšování batohy jím vybavené získávají přední umístění v zákaznických anketách. Oba systémy Torso Fit ASP 7 I Torso Fit ASP 9 byly vylepšeny. Díky novému kontaktnímu materiálu je bederní pás a ramenní popruhy pohodlnější, při zachování legendárního komfortu a podpory při nošení těžkých nákladů.Také zádový panel je z nového materiálu a lepším odvětráním zad.

Torso Fit Centro

Jednoduchý patentovaný zádový systém pro batohy střední velikosti s jednoduchým nastavením, velkou životností a nízkou hmotností. Torso Fit® Centro používá centrálně umístěnou přezku pro snadné, rychlé a spolehlivé nastavení. Přesná nastavení usnadňují referenční Torso Fit barevné kódy - při správném nastavení se daná barva objeví uprostřed přezky.

Torso Fit Expedition

Uvnitř systému TFX je hliníková tyč ve tvaru písmene V, která má pro větší pevnost a nižší váhu plástvovou strukturu. Optimální rovnováha mezi pevností, nízkou váhou.

Torso Micro Adjust

Stlačováním nebo uvolňováním tlačítka na bederáku nastavíte bederní část zádového systému a tím ji přizpůsobíte tělu, terénu, počtu vrstev oblečení nebo zátěži (TFX9).

Torso Motion

Pohyblivý bederní pás umožňuje batohu kopírovat přirozený pohyb těla při chůzi, umožnuje tělu se ohýbat a otáčet přirozeně i se zátěží. TFX motion je výsledkem pečlivých testů a kalkulací a plně odpovídá přirozenému úhlu pohybu většiny z nás (TFX7).

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey