Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skitouring a Trailrunning Station na Sport life v Brně

Vyzkoušejte desítky sportovních aktivit a užijte si víkend plný pohybu. Na Sport life festivalu 8. - 10. 11.  2019 se rozhodně nudit nebudete.

U našich stánků poodhalíte tajemství skialpinismu a zjistíte, proč je v dnešní době stále více a více populární. Ti, kteří kouzlu tuleních pásů již podlehli, se mohou těšit na představení speciálního skialpinistického setu a špičkové výbavy letošní sezóny. Ze značek vám představíme zejména Dynafit, Salewa a K2.

Na své si však přijdou také milovníci běhu v přírodě. Představíme vám špičkové značky s ucelenou běžeckou či speedhikingovou kolekcí oblečení a obuvi od značek Dynafit či Salewa. Na vlastní nohy si budete moci vyzkoušet trailrunningovou obuv včetně zcela unikátní běžecké obuvi Hoka One One, která se od konvenčních běžeckých značek liší již na první pohled.

Doplňkový program

Navíc si můžete poslechnout přednášky horského vůdce Gaba Adamce na téma skitouring nebo Lindy Beniačové o běhání v terénu.
 

  • Linda Beniačová:
    9.10.2019 - 11:00 -11:30: Trail running

            16:00 -16:30: Trail running
 

  • Branislav Adamec
    9.10.2019 - 15:00-15:30: Vybavení na skialpinismus

 10.10.2019 - 10:00-10:30: Skialpové terény v ČR

Kompletní program Sport life 2019

Vemte s sebou i děti! Pro rodiny s dětmi bude letos připravena ještě větší Family Hall s atrakcemi, a to v pavilonu Z. Těšit se můžete také na Fitness zónu a halu adrenalinových sportů.
 

Dynafit
Hoka One One
K2
Salewa

Těšíme na setkání s vámi,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Sepsali jsme vám tipy, kde je možné se během Rock Point šumavské výzvy občerstvit a kde složit hlavu...
Vyrazili jsme na běh dlouhý 170 km. Rozdělili ho na 4 etapy a setkali se s rozličným terénem i počasím. Co jsme si s sebou sbalili a v čem vyběhli...