Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Trailrunning camp 2021

objevte krásy trailového běhání v našich horách i v Alpách

 


Skvělá zpráva! Dle rozhodnutí vlády můžeme uskutečnit oblíbené Rock Point trailrunningové kempy. Podívejte se na termíny a pojeďte si s námi protáhnout těla. Na našich kempech budou dodržována všechna bezpečnostní opatření, která budou vyžadována na základě aktuální epidemické situace v době konání kempu.

Rock Point trailrunningové kempy 2021

Běhání nás baví a cítíme, že i vy běháte rádi s námi. Čtvrtá série Rock Point Trailrunningových kempů se díky každému z účastníků skvěle vydařila, i když nás různá kovidová omezení nutila měnit termíny některých kempů.  A právě nyní již máme připravené nové běžecké kempy na rok 2021 včetně zajímavé NOVINKY - běžeckého soustředění pro pokročílé. Pojeďte s námi...

Termíny kempů

Rock Point běžecký kemp Vysočina KEMP ŠUMAVA
27. - 30. 5. 2021
 SOUSTŘEDĚNÍ ŠUMAVA
27. - 30. 5. 2021
Rock Point běžecký kemp Rakousko KEMP RAKOUSKO
4. - 8. 8. 2021
Rock Point běžecký kemp Vysočina  KEMP VYSOČINA
2. - 5. 9. 2021
Rock Point běžecký kemp Vysočina SOUSTŘEDĚNÍ VYSOČINA
2. - 5. 9. 2021
Rock Point běžecký kemp Šumava KEMP ŠUMAVA
10. - 12. 9. 2021
KEMP JIZERSKÉ HORY
28. - 31. 10. 2021
 

PŘIHLÁŠKA »

Můžete se těšit na poctivě odběhané trailové kilometry. Budeme testovat vybavení, budeme se učit správně běhat, dýchat, regenerovat. Budeme hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, sledovat přednášky a výborně se bavit...

Kde budeme běhat?

 • VYSOČINA
  Osvědčené lokality neměníme! První kemp nás čeká po Velikonocích na Vysočině v penzionu Horácko v lokalitě Tři Studny, kde se již tradičně můžeme těšit na krásnou jarní přírodu i pohodovou atmosféru.
 • RAKOUSKO
  Srpnový kemp v alpském středisku Hinterstoder je vždy silným a pro běžce přivyklé na naše domácí terény často i nečekaným zážitkem. Nikdy se neomrzí nádherné hřebenovky i pohostinnost horských chat.
 • ŠUMAVA
  Tu máme hodně rádi, protože jsou to naše domovské hory. Kemp na Šumavě je nejkratší, program je přesto atraktivní a o to intenzivnější. V září už budeme mít Šumavu téměř jen pro sebe
 • JIZERSKÉ HORY
  V Jizerkách je krásně a čekají nás tu skvělé běžecké terény a perfektní zázemí chaty Tesanka, což jsou skutečné trumfy pro kemp na konci října.
   
užijete si horských hřebenů
užijete si měkoučkých travnatých nížin

Pro běžecké začátečníky i pokročilé

Každý kemp je trochu jiný svým zaměřením a vždy se snažíme přidávat něco nového, neokoukaného. Kempy jsou určené pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně.

Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný. Trénujeme ve dvou až třech skupinách podle výkonnosti, každou skupinu doprovází trenér.

NOVĚ: BĚŽECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO EXPERTY

Díky tomu, že s námi řada běžců jezdí opakovaně a daleko častěji se začalo ozývat přání na intenzivnější trénink, zařazujeme novinku v podobě intenzivního běžeckého soustředění pro experty v rámci dubnového kempu na Vysočině.

testování běžecké obuvi a vest

Nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks a On. K dispozici jsou také běžecké vesty i batohy Osprey a Dynafit i jiné doplňky.
 

v Rock Point si vyberete běžeckou obuv na testování
na výběr k testování máte z až 130 párů běžeckých bot

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří byli na některém našem trailrunningovém kempu v roce 2020 nebo 2019. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si svoji barvu a velikost...

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

 

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Darujte sportovní zážitek

Máme dárkové poukázky! Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát! 

 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

Osvědčený trenérský tým

Osvědčené složení trenérského týmu, který se o vás bude na kempech starat:

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a téměř 30letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Je stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II. Právě v jeho hlavě se zrodil nápad přeběhnout Šumavu, který vyústil v projekt - Rock Point výzva „napříč Šumavou“.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. V roce 2019 vyhrál 3denní etapový závod River Trail. Hledá si i vlastní ultratrailové výzvy jako například jednodenní 100km přeběh Českého lesa. Je také autorem trasy a členem týmu, který v roce 2020 jako první přeběhl 160 km dlouhou Rock Point výzvu „napříč Šumavou“.
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Filip Tomeš Filip Tomeš - v mládežnických kategoriích nadějný běžec na dráze. Pravidelně se účastnil atletických republikových šampionátů dorostu a juniorů v běhu na 800 m. Později na vysoké škole objevil kouzlo skalního a následně vysokohorského lezení. V posledních letech se věnuje trailrunningovému běhání a v letech 2018 a 2017 si doběhl v kategorii dvojic pro celkové vítězné umístění v Rock Point Horských výzvách na trati Half. S Martinemm Mužíkem společně trénují v rodném Tachově a podnikají spolu trailové výzvy jako např. jednodenní přeběh Českého lesa v délce lehce přes 100 km.  Nebo s Honzou Krabcem 22hodinový nonstop speedhikingový traverz alpského hřebene Jubileumsgrat mezi vrcholy Alpspitze a Zugspitze. S výstupem od auta a sestupem k autu. Byl členem týmu, který v roce 2020 jako první přeběhl 160km Rock Point výzvu "napříč Šumavou."


 


Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2021 za každého účastníka samostatně.

PŘIHLÁŠKA

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Na kempech se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k vybavení, které budete moct během kempu vyzkoušet.

 

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Rock Point

Další outdoorové čtení

Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Ztráta sportovní výbavy během letu? Noční můra všech sportovců. Jak se s tím Jindřiška vypořádala a jaké má první dojmy po úspěšném zakončení Xterra sezóny? Zeptali jsme se...
Závěrečná etapa celé 200km výzvy nás vedla z Božího Daru do Kraslic. Co na trase očekávat...