Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Trailrunning camp 2020

Vydejte se s námi objevovat krásy trailového běhání v našich horách i v Alpách

Běhání nás baví a cítíme, že i vy běháte rádi s námi. Třetí ročník Rock Point Trailrunningových kempů byl jednoznačně nejúspěšnějším a právě nyní již máme připravené nové čtyři Rock Point Trailrunningové kempy na rok 2020. Pojďte s námi...

Rock Point Trailrunning kempy 2020

Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky… 

Termíny kempů

 


4. - 7. 6. 2020
 

12. - 16. 8. 2020
 

11. - 13. 9. 2020
 

1. - 4. 10. 2020
 
 
 
22. - 25. 10. 2020
 
 


PŘIHLÁŠKA »

Kde budeme běhat?

Kemp na Vysočině bude v penzionu Horácko v lokalitě Tři Studny. Srpnový kemp v rakouských Alpách, ve středisku Hinterstoder je vždy silným a pro běžce přivyklé na naše domácí terény často i překvapivým zážitkem. Těšíme se na nové ubytování, nádherné hřebenovky i pohostinné horské chaty. Kemp je vhodný i pro rodinnou dovolenou. Šumavu máme hodně rádi, protože jsou to naše domovské hory.  Kemp je sice nejkratší, zato program o to atraktivnější a intenzivnější. V září už budeme mít Šumavu téměř jen pro sebe.  V Jizerských horách se nám líbí. Krásná příroda i běžecké terény a perfektní zázemí chaty Tesanka jsou našimi trumfy pro kemp v říjnu.
 

Pro běžecké začátečníky i pokročilé

Každý kemp je trochu jiný svým zaměřením. Kempy jsou určené pro začínající i pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný. Trénujeme ve dvou až třech skupinách podle výkonnosti, každou skupinu doprovází trenér. Určitě si vyberete si kemp pro sebe!

testování běžecké obuvi a vest

Nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks, On  a dalších. K dispozici jsou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.
 

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří již byli na některém našem trailrunningovém kempu. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si...

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

 

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Darujte sportovní zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát!

 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

Osvědčený trenérský tým

Osvědčené složení trenérského týmu, který se o vás bude na kempech starat:

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 25letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. Ambasador značky Dynafit.
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Rock Point Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – člen Rock Point Týmu a ambasador značky Dynafit, trenér biatlonu. Bývalý reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 


Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2020 za každého účastníka samostatně.

PŘIHLÁŠKA

Na kempech se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Rock Point

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...