Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning camp Rakousko

Pojeďte s námi na tréninkově zážitkový kemp

4. - 8. 8. 2021 - Region Pyhrn-Priel, Hinterstoder-Vorderstoder, penzion Lindbichler

4 noci, 5 tréninkových dní, 3 celodenní výběhy, 4x polopenze, v ceně ACTIV CARD v regionu!
Program tohoto kempu je záměrně odlišný od kempů v České republice. Kemp je více o zážitcích než cíleném tréninku. Těšit se můžete na běhání po hřebenech a vrcholech zdejších vápencových Alp. Budeme se pohybovat nad horními stanicemi lanovek, budeme běhat kolem horských chat, salaší nebo jezer v nadmořských výškách od 600 m až nad 2000 m. Výškové metry budou naskakovat velmi rychle. Těšte se na fantastické výhledy. 

PŘIHLÁŠKA »

 
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019

Program:

  • běhání po hřebenech, kolem jezer i v údolí řeky Steyr
  • ferrátky, ve formě lehké zajištěné cesty se nám mohou postavit do cesty
  • kondiční posilování, rozvoj vytrvalosti a síly
  • testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků.
  • regenerace a koupání (místní bazény, biotopy a koupaliště)
  • rozbor techniky běhu začleníme, pokud to časové možnosti dovolí
  • přednášky o běhání, tréninku nebo s horskou tématikou budeme zařazovat ve večerním programu a přizpůsobovat chuti a zájmu účastníků

  • masáže, tejpování (objednávky na místě, platba v hotovosti na místě, není zahrnuto v ceně)

 

Středa  - příjezd od 15. hod., v 17 hod. kratší výběh, večeře kolem 19 hod., po večeři organizační záležitosti kempu.
Čtvrtek, pátek a sobota – dny plné horského běhu, speedhikingu, techniky běhu, silového tréninku, kondičního cvičení, plavání apod. Večerní program včas oznámíme.
Neděle – dopolední tréninková jednotka, poté odjezd domů.

Minimální počet účastníků 20, maximální 45

Videopozvánka
 


Kouzelná karta Pyhrn-Priel ActivCard

Kouzelná karta regionu Pyhrn-Priel ActivCard nám umožní využívat zdarma veškeré lanovky, vstupy do bazénů a koupališť, soutěsek a pro zájemce třeba i muzeí. Slevy jsou třeba na vybrané bobové dráhy, lezecká centra a podobně. S kartou jsou zdarma také místní autobusy.

Za nejlepšími tréninkovými a turistickými místy v okolí budeme dojíždět vlastními auty účastníků.

 

Ubytování

Penzion Lindbichler: 2- 4 lůžkové pokoje. Penzion se nachází asi 7 km od Hinterstoderu nad vesničkou Vorderstoder. Penzion je útulný s příjemnou atmosférou. Jedná se o více méně samostatně stojící usedlost. Všechny pokoje mají kompletní příslušenství. Součástí areálu penzionu je venkovní bazén, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Bonusem jsou kouzelné výhledy na okolní vysoké hory, kterým vévodí Grosser Priel.
 

Stravování

Záměrně volíme formu stravování polopenzí, abychom mohli den trávit venku a nebyli vázáni dosažitelností našeho penzionu. V penzionu Lindbichler je možnost si za české koruny udělat každý den svačinu.  Zároveň je možné zakoupit i běžné nápoje – minerálky, limonády, pivo, víno.

Doprava

Doprava individuální. Do Hinterstoderu je to z Prahy přibližně 350 km a podobná je i vzdálenost z Plzně nebo Brna.

 

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti i odborná kondiční trenérka. Přečtěte si o nich více...

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a téměř 30letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Je stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II. Právě v jeho hlavě se zrodil nápad přeběhnout Šumavu, který vyústil v projekt - Rock Point výzva „napříč Šumavou“.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. V roce 2019 vyhrál 3denní etapový závod River Trail. Hledá si i vlastní ultratrailové výzvy jako například jednodenní 100km přeběh Českého lesa. Je také autorem trasy a členem týmu, který v roce 2020 jako první přeběhl 160 km dlouhou Rock Point výzvu „napříč Šumavou“.
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Rock Point Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Filip Tomeš Filip Tomeš - v mládežnických kategoriích nadějný běžec na dráze. Závodil za Baník Stříbro a pravidelně se účastnil atletických republikových šampionátů dorostu a juniorů v běhu na 800 m. Později na vysoké škole objevil kouzlo skalního a následně vysokohorského lezení. V posledních letech se věnuje trailrunningovému běhání a v letech 2018 a 2017 si doběhl v kategorii dvojic pro celkové vítězné umístění v Rock Point Horských výzvách na trati Half. S Martinemm Mužíkem společně trénují v rodném Tachově a podnikají spolu trailové výzvy jako např. jednodenní přeběh Českého lesa v délce lehce přes 100 km.  Nebo s Honzou Krabcem 22hodinový nonstop speedhikingový traverz alpského hřebene Jubileumsgrat mezi vrcholy Alpspitze a Zugspitze s výstupem od auta a sestupem k autu. Byl členem týmu, který v roce 2020 jako první přeběhl 160km Rock Point výzvu "napříč Šumavou."


Na kempu se můžete těšit i na Rock Point Experta z naší prodejny, který vám poradí s výběrem správného běžeckého vybavení a řekne vám vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Cena:

Cena kempu: 7 790 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích na 4 noci s polopenzí. Ráno snídaně formou bufetu, večeře plnohodnotná, vydatná domácí kuchyně – polévka, hlavní jídlo, zákusek. Běžný pitný režim během jídel v ceně, další nápoje k zakoupení. Odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč. Kartu ActivCard regionu Pyhrn-Priel. Služby delegáta CK Extrem sport.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo a popojíždění na tréninky, případné poplatky za parkování, obědy a pitný režim během dne. Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí ani případné další pojistky. Doporučujeme sjednat buď dle nabídky CK Extrem sport včetně pojištění storna zájezdu nebo lze doporučit členství v Rakouském horském svazu Alpenverein, které zahrnuje pojištění většiny sportovních aktivit včetně extrémních sportů. Nezahrnuje však pojištění storna zájezdu.

Spolupráce s CK Extrem sport

Kemp pořádáme ve spolupráci s cestovní kanceláří Extrem sport s.r.o.. Po přihlášení na kemp vám budou zaslány veškeré informace k uzavření cestovní smlouvy včetně smluvních podmínek, informace k platbě i možnosti sjednat si potřebná pojištění včetně pojištění storna atd. Do 14 dnů od přihlášení nutnost složit zálohu 1500 Kč za osobu. Doplatek kempu nejpozději 3 týdny před jeho začátkem.

Platba a storno podmínky

Platba a stornopoplatky dle informací v cestovní smlouvě, kterou účastník dostane od cestovní kanceláře Extrem Sport s.r.o.

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2020 nebo 2019. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost!

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

barevné varianty účastnických triček Rock Point Trailrunning Camp

 

Přihlášky

Přihlašovací on-line formulář posílejte do 19. 7. 2021, zájemci o originální funkční triko do 29. 6. 2021.

PŘIHLÁŠKA »

 


Případné dotazy rádi zodpovíme na e–mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.
 Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost a souhlasí se zpracováním osobních údajů. 

Vyberte si z dalších termínů běžeckých kempů

Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Academy jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.
 

Další termíny běžeckých kempů:
 


video - jak bylo v rakousku

Video natočil jeden z účastníků - Marek Pospíšil. Podívejte se, jaké to bylo na loňském běžeckém kempu...
 

 

Těšíme se na vás,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...
To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Jsme tu pro vás přímo v terénu. Náš outdoor stánek nabízí slevy na běžecké vybavení, poradenství i testování...