Rock Point Trailrunning camp Rakousko

Pojeďte s námi na tréninkově zážitkový kemp

3. - 7. 8. 2022 - Region Pyhrn-Priel, Hinterstoder-Vorderstoder, penzion Lindbichler

4 noci, 5 tréninkových dní, 3 celodenní výběhy, 4x polopenze, v ceně ACTIV CARD v regionu!
Program tohoto kempu je záměrně odlišný od kempů v České republice. Kemp je více o zážitcích než cíleném tréninku. Těšit se můžete na běhání po hřebenech a vrcholech zdejších vápencových Alp. Budeme se pohybovat nad horními stanicemi lanovek, budeme běhat kolem horských chat, salaší nebo jezer v nadmořských výškách od 600 m až nad 2000 m. Výškové metry budou naskakovat velmi rychle. Těšte se na fantastické výhledy. Prostor bude i pro jiné než ryze běžecké aktivity.

PŘIHLÁŠKA »

 
Rock Point Trailrunning Rakousko
Rock Point Trailrunning Rakousko
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019

Program:

 • běhání po hřebenech, kolem jezer i v údolí řeky Steyr,
 • ferrátky, ve formě lehké zajištěné cesty se nám mohou postavit do cesty,
 • kondiční posilování, rozvoj vytrvalosti a síly,
 • testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků,
 • regenerace a koupání (místní bazény, biotopy a koupaliště),
 • rozbor techniky běhu začleníme, pokud to časové možnosti dovolí,
 • přednášky o běhání, tréninku, zaměřeno na horskou tématiku (budeme zařazovat ve večerním programu a přizpůsobovat chuti a zájmu účastníků),

 • masáže, tejpování (objednávky na místě, platba v hotovosti na místě, není zahrnuto v ceně),

 

Středa  - příjezd od 15 hod., v 17 hod. kratší výběh, večeře kolem 19 hod., po večeři organizační záležitosti kempu
Čtvrtek, pátek a sobota – dny plné horského běhu, speedhikingu, techniky běhu, silového tréninku, kondičního cvičení, plavání apod., večerní program včas oznámíme
Neděle – dopolední tréninková jednotka, poté odjezd domů.

Minimální počet účastníků 20, maximální 45

 

Kouzelná karta Pyhrn-Priel ActivCard

Kouzelná karta regionu Pyhrn-Priel ActivCard nám umožní využívat zdarma veškeré lanovky, vstupy do bazénů a koupališť, soutěsek a pro zájemce třeba i muzeí. Slevy jsou třeba na vybrané bobové dráhy, lezecká centra a podobně. S kartou jsou zdarma také místní autobusy.

Za nejlepšími tréninkovými a turistickými místy v okolí budeme dojíždět vlastními auty účastníků.

 Rock Point Trailrunning Rakousko

Ubytování

Penzion Lindbichler: 2- 4 lůžkové pokoje. Penzion se nachází asi 7 km od Hinterstoderu nad vesničkou Vorderstoder. Penzion je útulný s příjemnou atmosférou. Jedná se o více méně samostatně stojící usedlost. Všechny pokoje mají kompletní příslušenství. Součástí areálu penzionu je venkovní bazén, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Bonusem jsou kouzelné výhledy na okolní vysoké hory, kterým vévodí Grosser Priel.
 

Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019
Rock Point Trailrunning camp Rakousko 2019

Stravování

Záměrně volíme formu stravování polopenzí, abychom mohli den trávit venku a nebyli vázáni dosažitelností našeho penzionu. V penzionu Lindbichler je možnost si každý den udělat svačinu.  Zároveň je možné zakoupit i běžné nápoje – minerálky, limonády, pivo, víno.

Doprava

Doprava individuální. Do Hinterstoderu je to z Prahy přibližně 350 km a podobná je i vzdálenost z Plzně nebo Brna.

 

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti a odborní kondiční trenéři.

Pojďme si představit celý trenérský tým »


Na kempu se můžete těšit na Rock Point Experta z naší prodejny, který vám poradí s výběrem správného běžeckého vybavení a řekne vám vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu sami otestovat.

Cena:

Cena kempu: 8 490 Kč

Cena zahrnuje: ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích na 4 noci s polopenzí. Ráno snídaně formou bufetu, večeře plnohodnotná, vydatná domácí kuchyně – polévka, hlavní jídlo, zákusek. Běžný pitný režim během jídel v ceně, iontové nápoje v ceně, další nápoje k zakoupení. Odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point. Kartu ActivCard regionu Pyhrn-Priel. Služby delegáta CK Extrem sport.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo a popojíždění na tréninky, případné poplatky za parkování, obědy a pitný režim během dne. Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí ani případné další pojistky. Doporučujeme sjednat členství v Rakouském horském svazu Alpenverein, které zahrnuje pojištění většiny sportovních aktivit včetně extrémních sportů. Nezahrnuje však pojištění storna zájezdu.

Masáže, tejpování a podobně bude možnost objednat na místě u přítomného fyzioterapeuta. Platí se na místě (v českých korunách). Není v ceně kempu.

Rock Point Trailrunning Rakousko

Spolupráce s CK Extrem sport

Kemp pořádáme ve spolupráci s cestovní kanceláří Extrem sport s.r.o.. Po přihlášení na kemp vám budou zaslány veškeré informace k uzavření cestovní smlouvy včetně smluvních podmínek, informace k platbě i možnosti sjednat si potřebná pojištění.

Platba

Platba na účet 1978235002/5500. Do 14 dnů od přihlášení složení zálohy 1500 Kč za osobu, doplatek nejpozději 30 dní před zahájením kempu. Registrace platná po zaplacení zálohy. Úhrada zálohy i doplatku bude potvrzena na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na vyžádání. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp Rakousko.

O veškerém dění budete informováni. Na kempu budou dodržována všechna bezpečnostní opatření, která budou vyžadována na základě aktuální epidemické situace v době konání kempu.

Storno poplatky

 • 7 dnů a méně před zahájením 100 %
 • do 14 dnů před zahájením 50 %
 • do 21 dnů před zahájením 20 %
 • 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky

 

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2021 nebo 2020. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost!

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

barevné varianty účastnických triček Rock Point Trailrunning Camp

 

Přihlášky

Přihlašovací on-line formulář posílejte do 25. 7. 2022, zájemci o originální funkční triko do 29. 6. 2022.

PŘIHLÁŠKA »

 


Případné dotazy rádi zodpovíme na e–mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.
 Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost a souhlasí se zpracováním osobních údajů. 

Rock Point Trailrunning Rakousko

Vyberte si z dalších termínů běžeckých kempů

Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Academy jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.
 

Další termíny běžeckých kempů:
 


video - jak bylo v rakousku

Video natočil jeden z účastníků - Marek Pospíšil. Podívejte se, jaké to bylo na předloňském běžeckém kempu...
 

 

Těšíme se na vás,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Stezka Českem se v některých úsecích stávala téměř Stezkou smrti. Jak se osm handbikerů popralo s terénem...
Cyklojízda vozíčkářů na handbiku proběhne na Stezce Českem. Přidejte se na kole k handbikům, startujeme už 1. 7. 2022 z Karlových Varů...

Stezkou Českem na handbicích

30. 06. 2022
3 min čtení
Podporujeme

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey