Rock Point Trailrunning camp Šumava

Poznejte s námi nejkrásnější traily na Šumavě!

9. - 11. 9. 2022 - ŠUMAVA - Zadov, Chata Churáňov

2 noci, 4 tréninkové jednotky, 2x plná penze a páteční oběd, sauna a vířivka v ceně
Ukážeme vám centrální Šumavu v plné parádě.

 PŘIHLÁŠKA »
 

Rock Point Trailrunning kemp Šumava
Rock Point Trailrunning kemp Šumava
Rock Point Trailrunning kemp Šumava

Program:

  • Výběhy budou zejména o běžeckých výletech po blízkém i vzdálenějším okolí ve skupinkách dle výkonnosti. Jeden výběh hezčí než druhý! Jedna tréninková jednotka bude zaměřená na techniku a rychlost
  • poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov-8, Hoka, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků.
  • přednášky z prostředí trailového běhání, rozbor individuální techniky u videa.


Pátek – příjezd kolem 12 hod. a ubytování, ve 12:30 oběd a organizační záležitosti kempu. V 15 hod. první tréninková jednotka, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda
Sobota – ráno kratší tréninková fáze, po obědě dlouhý výběh, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda
Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, po obědě odjezd

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.
 

 

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti a odborní kondiční trenéři.

Pojďme si představit celý trenérský tým »

Cena:

Cena kempu 3 990 Kč

Cena zahrnuje ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na dvě noci,  vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravu (možnost diet), pitný režim včetně iontových nápojů  - plná penze, odborné trenérské vedení, regenerace v sauně nebo vířivce, testovací boty a běžecké vesty i batohy, dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point.

Minimální počet účastníků 20, maximální 35

Rock Point Trailrunning kemp Šumava

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2021 nebo 2020. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč.  Vyberte si svoji barvu trika a velikost! odkaz na trika.

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

 

Přihlášky

Přihlášky posílejte do 2. 9. 2022. Zájemci o originální funkční triko musí odeslat svou přihlášku nejpozději do 14. 8. 2022.

PŘIHLÁŠKA »

Platba

Platba na účet 1978235002/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.
 

Storno poplatky

  • 7 dnů a méně před zahájením 100 %
  • do 14 dnů před zahájením 50 %
  • do 21 dnů před zahájením 20 %
  • 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky

 Případné dotazy rádi zodpovíme na e–mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.
 


Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost a souhlasí se zpracováním osobních údajů.  

Rock Point Trailrunning kemp Šumava

Vyberte si z dalších termínů běžeckých kempů

Další termíny běžeckých kempů, informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Academy jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.
 

Další termíny běžeckých kempů:
 

 

Těšíme se na vás,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Běžecká speciálka v Praze na Perštýně vás zve na testování běžecké obuvi, společný výběh po parkových cestách Obory Hvězda i workshop, kde si vyzkoušíte techniku běhu...
Stezka Českem se v některých úsecích stávala téměř Stezkou smrti. Jak se osm handbikerů popralo s terénem...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey