Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Expert

To jsou prodejny s rozšířenou nabídkou běžeckého sortimentu značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Brooks, On Running, Osprey, RaidLight, Nathan, Craft, Hannah, Royal Bay a dalších.

Prodejny, kde vás s jistotou budou obsluhovat lidé, kteří o běhání ledacos vědí. Prodejny, kde budete mít během Test Days (termíny ») možnost vyzkoušet si zboží před jeho zakoupením.Rock Point Trailrunning Expert - to jsou specializované běžecké prodejny

Běžecké "speciálky"

 

 

Běháte rádi v přírodě? I pro nás je trailrunning životní styl a řada z nás aktivně běhá. Organizujeme běžecké kempy pro širokou veřejnost, pravidelně připravujeme testovací dny běžecké obuvi i  vybavení a sami testujeme „na vlastní kůži“.

Všechny společné zážitky z akcí i recenze běžeckého vybavení si můžete přečíst na našem blogu. Budeme rádi, když své běžecké radosti i starosti budete sdílet s námi.

Rock Point

 

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…