Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory

Pojeďte s námi zahájit přípravu na novou sezónu!

JIZERSKÉ HORY – Hrabětice, Chata Tesanka 22.- 25.10.2020

3 noci, 6 tréninkových jednotek, 3x plná penze, sauna a vířivka v ceně
Plný tréninků se zaměřením na začátek přípravy na novou sezónu.

 PŘIHLÁŠKA »
 

Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019

Program:

  • společné výběhy, specifika trialového běhání, technika běhu, rozvoj silových i rychlostních schopností a vytrvalosti, běžecká abc, kompenzační posilování,
  • besedy o tréninku i závodech, poradenství,
  • testování běžecké obuvi značek Inov8, Dynafit, Hoka One One, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků.
  • přednášky z prostředí trialového běhání, rozbor individuální techniky u videa.
  • masáže, tejpování (možnost objednat na místě, platba na místě, není v ceně kempu).


Čtvrtek  - příjezd od 15.h, kdo stihne přijet včas, může od 16.h absolvovat první kratší společný trénink, po večeři organizační záležitosti kempu, večer beseda

Pátek – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kondiční posilování, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota – dopoledne běžecká tréninková fáze, odpoledne kompenzační posilování, rozbor individuálních dysbalancí a problémů, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.
 

Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019

Kdo vás bude trénovat

Na kempech se o vás postrarají bývalí atletičtí reprezentanti, odborná kondiční trenérka a podiatrička i zkušený závodník a bývalý reprezentant ultratrailových běhů.

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 25letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit, trenér biatlonu. Bývalý reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s více než desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Absolventka DNS kurzů Profesora Koláře, průběžné vzdělávání v oblasti fyzioterapie a kondičního cvičení. Fyzioterapeutka a masérka na závodech Rock Point Horské výzvy.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. Ambasador značky Dynafit.


Jak kemp bude probíhat

Podívejte se na video z předešlého kempu v Jizerských horách.
 


Cena:

Cena kempu 5290 Kč

Cena zahrnuje komfortní ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na tři noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim - plná penze, regeneraci v sauně a vířivce, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy, dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Minimální počet účastníků 20, maximální 40.
 

Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019
Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019

Účastnická trika:

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2018 nebo 2019. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč.  Vyberte si svoji barvu trika a velikost! odkaz na trika.

Podívejte se na všechny barevné varianty dámských a pánských modelů a ve formuláři vyberte požadovanou barvu a velikost - PROHLÉDNOUT TRIKA

barevné varianty účastnických triček Rock Point Trailrunning Camp

Přihlášky

Přihlášky posílejte do11. 10. 2020. Zájemci o originální funkční triko musí odeslat svou přihlášku nejpozději do 20. 9. 2020.

PŘIHLÁŠKA »

Platba:

Platba na účet 1978235002/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte.

Storno poplatky 7 dnů a méně před zahájením 100 %, do 14 dnů před zahájením 50 %, do 21 dnů před zahájením 20 %, 30 dní a více před zahájením vrácení celé částky.


Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost a souhlasí se zpracováním osobních údajů.  

Rock Point Trailrunning camp Jizerské hory 2019

Vyberte si z dalších termínů běžeckých kempů

Další termíny běžeckých kempů a podrobnější informace:
 

 

Těšíme se na vás,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

NOVINKA - Soustředění pro pokročilé běžce a běžkyně...
Pojďte si s námi po všech těch lockdownech proběhat krásnou šumavskou přírodu...
Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...