Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning kemp Šumava 13.-15.9.2019

4 min čtení 07. 12. 2018

Poznejte s námi nejkrásnější traily na Šumavě!

Zadov, Chata Churáňov

2 noci, 5 tréninkových jednotek, 2x plná penze a páteční oběd
 

Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2019 za každého účastníka samostatně.

PŘIHLÁŠKA »

Program

Rozhodli jsme se, že vám centrální Šumavu ukážeme v plné parádě. Jedna tréninková jednotka bude zaměřená na techniku a rychlost. Všechny ostatní budou o běžeckých výletech po blízkém i vzdálenějším okolí ve skupinkách dle výkonnosti. Jeden výběh hezčí než druhý! Chybět nebude poradenství, testování běžecké obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks, On a dalších, testování běžeckých vest, batohů a jiných doplňků. Přednášky z prostředí trailového běhání, rozbor individuální techniky u videa.

Pátek  - příjezd kolem 12 hod, ubytování, ve 12:30 oběd a organizační záležitosti kempu. V 15 hod první tréninková jednotka, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Sobota - dvě běžecké tréninkové fáze, v podvečer regenerace dle individuálních potřeb, večer beseda

Neděle – dopolední tréninková fáze přizpůsobená stavu účastníků, odpolední trénink zařadíme dle zájmu účastníků

Trénovat se bude po skupinkách dle výkonnosti, konkrétní náplň tréninků bude upřesněna před kempem. Drobné změny předběžného programu vyhrazeny.

Podívejte se, kdo vás bude trénovat. Osvědčený trenérský tým posilněný dalším zkušeným běžcem.

Cena

Cena kempu 3 190 Kč (včetně ubytování s plnou penzí a pitným režimem)

Cena zahrnuje:  ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na dvě noci s vyváženou pestrou, zdravou a sportovně zaměřenou stravou (možnost diet), pitný režim  - plná penze, odborné trenérské vedení, testovací boty a běžecké vesty i batohy, dárky od partnerů kempu. Každý účastník obdrží slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Případná regenerace v sauně nebo vířivce se platí na místě.
 

Účastnické triko

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří na našem trailrunningovém kempu byli v roce 2018 nebo 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč.  Vyberte si svoji barvu trika a velikost - VYBRAT BARVY. Abyste získali účastnické triko, je nutné přihlášku odeslat nejpozději do 11. 8. 2019.

Podmínky kurzu

  • minimální počet účastníků 15, maximální 25,
  • přihlášky posílejte do 25. 8. 2019, zájemci o originální funkční triko do 11. 8. 2019,
  • platba na účet 8435865245/5500, registrace platná po zaplacení (bude potvrzeno na e-mail, doklad o platbě obdrží účastník na kempu), do zprávy pro příjemce uveďte své jméno (nebo jména účastníků) a kemp, na který se hlásíte,
  • storno poplatky od 2 dnů před zahájením 100 %, 7 dnů před zahájením 50 %, 14 dní před zahájením 20 %, 21 dní před zahájením vrácení celé částky.


Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Každý účastník zodpovídá za svůj zdravotní stav a kempu se účastní na vlastní odpovědnost.

Všechny termíny běžeckých kempů

Další informace o testovací obuvi a kompletní informace o Rock Point Trailrunning Expertovi jsou k přečtení na našich stránkách nebo k doptání na kterékoliv kamenné prodejně Rock Point.

Darujte běžecký zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát!

Těšíme se na setkání s vámi na kempu
Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Vyberte si některou ze 4 etap "napříč Šumavou", anebo si naložte rovnou všechny. Zvýšíte tak šance na výhru...