Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning Station

běžecké vybavení na otestování přímo v terénu a 20% slevy

Protože během žijeme, běhání podporujeme a běžeckou výbavu nabízíme, najdete nás také na různých běžeckých závodech nebo jen tak v terénu.

Rock Point Trailrunning Station

Trailrunning Station je jakékoliv místo, kde se sejdeme, vy můžete otestovat běžeckou obuv, poptat se na rady a tipy našich běžců a prostě prodiskutovat cokoliv z běžecké tématiky. Navíc si zde můžete zakoupit vybrané běžecké vybavení, doplňky a výživu s 20% slevou.

Testovací sady s více než stovkou párů bot

Kolegové a kamarádi běžci z Rock Point prodejen budou připraveni vám poradit a zodpovědět vaše otázky. Pro všechny zájemce bude připravena stovka testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Od horských trailů přes parkové cesty, až po silniční modely. Testovat budete moci top značky jako Dynafit, Hoka One One, Brooks, Inov8 či On Running.

Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey, Dynafit a Raid Light.   A nově budou k dispozici i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce Royal Bay. Boty, batohy, vesty i kompresní doplňky si samozřejmě půjde zapůjčit i na závod.

Rock Point Trailrunning Station

 

Kdy a kde náš Trailrunnning Station zastihnete?

Budeme na startech různých trailových závodů, na běžeckých kempech a trénincích. Konkrétní termíny a místa našeho Station vám upřesníme ještě před začátkem běžecké sezóny 2021.

Těšíme se na vás,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...

Vynikající závodní víkend plný adrenalinu za účasti všech věkových kategorií...