Rock Point Trailrunning kempy 2018

6 min čtení 13. 12. 2017

V roce 2017 úspěšně proběhly první Rock Point Trailrunningové kempy. Překvapil nás zájem účastníků, máme radost, že jsme trefili lokality, kde se vám s námi líbilo, moc potěšily kladné ohlasy, zároveň jsme se obohatili o nové zkušenosti. Jak naše kempy probíhaly, se můžete podívat na videích i v článcích. Kempy v roce 2018 budou ještě lepší!

Letošní novinky

V jarním termínu přidáváme kemp na Vysočině a v srpnu zařazujeme kemp v Alpách. Podzimní kempy budou stejně jako v roce 2017 na šumavském Zadově a Hraběticích v Jizerských horách. Kromě kempu na Zadově, který zůstává víkendový, budou ostatní kempy prodloužené minimálně o jeden den. Místa, kde naše kempy probíhají, osobně známe a pečlivě vybíráme i ubytování. Vyberete si kemp pro sebe?

 

Běžecký kemp Rock Point Trailrunning 2017 - běžecká abeceda
Rock Point trailrunning kemp Zadov 2017 - běžecká abeceda
Rock Point Trailrunning kemp Jizerské hory 2017 - výběh po okolí

Termíny běžeckých kempů

 

12. - 15. 4. 2018
Kemp VYSOČINA

DETAIL

15. - 19. 8. 2018
Kemp ALPY - RAKOUSKO

DETAIL

14. - 16. 9. 2018
Kemp ŠUMAVA

DETAIL

1. - 4. 11. 2018
Kemp JIZERSKÉ HORY

DETAIL

 

Přihláška

Přihlášky zasílejte vždy do termínů uvedených u jednotlivých kempů. Pozor, v případě zájmu o účastnická trika je třeba přihlášky odeslat dříve - termín uveden opět u konkrétního kempu.

Pro koho jsou kempy?

Kempy jsou určené pro začínající až pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný.

testování běžecké obuvi a batohů

Nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Inov8, Dynafit, Hoka One One a dalších. K dispozici jsou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.

 

Testování běžecké značkové obuvi na Trailrunning kempu Rock Point Jizerské hory
Testování běžecké značkové obuvi na Trailrunning kempu Rock Point
Testování běžecké značkové obuvi na Trailrunning kempu Rock Point

Dárky pro účastníky kempů

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu (registrace do klubu on-line) a pro všechny, kteří byli na našem trailrunningovém kempu v roce 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 390 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost!

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

Dárkové poukázky na kempy

Nově máme dárkové poukázky! Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát! 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

Trenérský tým

Trenérský tým, který se o vás bude střídavě na kempech starat, zůstává v osvědčeném složení.

 

Jan Krabec Jan Krabec – absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.
Linda Beniačová Linda Beniačová – rodačka ze Žiliny žije a trénuje v Brně, kde se s ní můžete setkávat na trénincích, které pro veřejnost organizuje místní Běžecký klub Brno. Pořádá také trailové kempy ve Vysokých Tatrách a Malé Fatře.  Její závodní specializací jsou převážně horské maratony a utramaratony, je ambasadorkou Světa běhu a adidasu. Od roku 2014 nemá jinou vítězku MČR v zimním horském maratonu – Lysá hora 24, s úspěchem ale závodí i na populární B7, Rock Point Horských výzvách a dalších extrémních závodech.

 

Na kempech v České republice se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k  vybavení, které budete moct během kempu vyzkoušet.

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Přihláška na běžecké kempy 2018

 

souhlas se zpracováním osobních údajů

Účastník potvrzuje, že je informován o všech právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, tj. zejména o tom, že poskytnutí osobních údajů prostřednictvím registračního formuláře je dobrovolné, a o tom, že účastník má právo k přístupu ke svým osobním údajům, jakož i o dalších právech vyplývajících z § 11 a § 22 tohoto zákona. Tento souhlas může každý účastník kdykoli písemně odvolat. Účastníci soutěže vyplněním registračního formuláře současně dávají společnostem Rock Point a.s. a Outdoor Concept a.s. souhlas k zasílání informací spojených s jejich obchodními a prodejními aktivitami. Vše včetně zasílání informací elektronickými prostředky.

Společnosti Rock Point a.s. a Outdoor Concept a.s. přijaly taková opatření, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, k jejich záměně, zničení či ztrátě, k neoprávněným přenosům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití osobních údajů. Způsob ochrany přístupu k osobním údajům dálkovým způsobem (internet) je plně v kompetenci každého účastníka soutěže.

Další outdoorové čtení

Vše o skitouringu najdete na jednom místě. Objevte nové termíny kurzů, nechte si poradit s výběrem výbavy, přečtěte si o tipech na skitouringové túry...
Skialpové hobby závody v u nás méně obvyklé dispciplíně - sprint startují již 25. 2. 2023, nepromeškejte...
Počasí si s námi hrálo do poslední chvíle. Nakonec nám pán hor Krakonoš přinesl dost sněhu na to, abychom odstartovali na vrchol Lysé hory. Jak to letos bylo...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey