Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Získejte jako dárek triko a pouzdro CHROME

Vážení zákazníci,

přijďte na vybrané Rock Point prodejny nebo partnerské obchody Keen Concept Store nebo nakupte online v termínu 8. - 28. 10. 2018 a  získejte k jakémukoliv zakoupenému batohu nebo tašce značky CHROME pěkný dárek.

Rozdáváme triko a pouzdro jako dárek k nákupu
 

Kde získáte dárek CHROME:

 

Při online objednávce vám bude dárek zaslán dodatečně poštou na adresu uvedenou v objednávce. Vydávání dárků platí pouze v termínu akce 8 - 28. 10. 2018 nebo do vydodání dárků.

k zakoupenému batohu nebo tašce Chrome získáte dárek triko a pouzdro

Co jsou městské batohy CHROME?

Již od roku 1995 vyrábí značka Chrome vysoce kvalitní, odolné a nepromokavé batohy a messenger tašky pro městskou cyklistiku, do práce i volný čas. Všechny výrobky značky Chrome se vyznačují svým osobitým stylem, špičkovým, profesionálním zpracováním a kloubí v sobě jednoduchost a efektivitu.

vyberte si

Hodí se skvěle jako luxusní dárek. Potěšíte s ním svou drahou polovičku. Mile překvapíte své studující výrostky. Ohromíte své přátele. Jaký Chrome se vám líbí nejvíce?
 

batoh Chrome BARRAGE CARGO 
Barrage Cargo
CHROME
batoh Chrome ROSTOV 
Rostov
CHROME
 
Niko Pack
CHROME
tašky přes rameno Citizen a Kadet Nylon od Chrome 

 

 

Prohlédněte si všechny batohy a tašky CHROME »

Další outdoorové čtení

Outletová neděle je opět tady! Vyberte si jakékoliv zboží z online kategorie "outlet" a snižte si cenu o dalších 10 %...
Otevírací doba našich kamenných prodejen na státní svátek 28. 9. 2019...
Podzimní bundy pořídíte za skvělou cenu. Na již zlevněné vybrané produkty získáte dodatečných až 50 %...