Užijte si tu správnou zimu s Hannahem

2 min čtení 27. 11. 2018

soutěžte o Hannah Jeep na týden a 2denní skipasy pro celou rodinu

Užijte si tu správnou zimu s Hannahem

Využijte vánočního nakupování a vyhrajte skvělý zážitek. Buďte členem zákaznického klubu Zóna a nasbírejte na váš Zóna účet co nejvíce bodů za váš nákup jakýchkoliv produktů značky Hannah (včetně zlevněných), a to během termínu soutěže:

27.11.2018 -  9.12.2018

Využijte akce 2+1 zdarma

Aby se vám snadněji soutěžilo, můžete využít navíc akce 2+1 zdarma na nezlevněné zboží Hannah. Vyberte si 3 nezlevněné produkty Hannah a zaplaťte pouze dva. Při platbě na prodejně předložte svou kartičku Zóna (nebo nahlaste své údaje) a při nákupu on-line se nezapomeňte přihlásit do svého účtu, aby se vám body za nákup načítaly. Akce 2+1 neplatí na dárkové poukázky a služby.

Hannah Jeep

Vyhrajete Hannah Jeep a skipasy

Nakupujte a soutěžte s námi o zapůjčení auta Hannah Jeep s plnou nádrží na 1 týden + 2denní skipasy do Alp pro celou rodinu (max. 2 dospělí , 2 děti).

Jak vyhrát?

Výhercem soutěže se stane ten, kdo v období 27. 11. – 9. 12. 2018 nakoupí pod svým Zóna účtem celkově Hannah zboží v nejvyšší hodnotě. Je jedno zda na kamenných prodejnách Rock Point či Hannah nebo na e-shopu. Všechny nákupy v tomto období, uskutečněné na váš zákaznický účet, se vám budou do soutěže započítávat.

PRAVIDLA SOUTĚŽE »

Nakupujte jakékoliv Hannah produkty (zlevněné i nezlevněné) nebo využijte akce 2+1 na nezlevněné a získejte co nejvíce bodů na svůj zákaznický účet.

Nezapomeňte se před každým nákupem přihlásit k účtu nebo prokázat členství u pokladny. Zpětné načítání bodů za nákupy realizované bez karty nebo prokázání členství není možné.

Zákaznický klub Zóna

zákaznický klub Zóna

Nejste dosud členem zákaznického klubu Zóna? Zaregistrujte se v jakékoliv prodejně nebo vyplňte on-line registrační formulář.


Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Vybavte se na stěnu extra slevou 15 % na všechen lezecký materiál, lezecké batohy i české lezecké oblečení Rafiki...

Vybavte se na stěnu

27. 09. 2022
2 min čtení
Aktuality
Osloví vás novinky na e-shopu a prodejnách? Outdoor vybavení z nové kolekce pro vás postupně doplňujeme...

Omezená otevírací doba kamenných prodejen Rock Point, Hannah a KEEN na státní svátek 28. 9. 2022...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey