Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vánoční výhody v Rock Pointu

Vážení zákazníci.

ať už se těšíme nebo ne, Vánoce jsou před námi a my opět stojíme před otázkou: Co pořídit k Vánocům? Víte, čím letos potěšíte svou rodinu? Co pořídit své drahé polovičce? Máme pro vás pár tipů a nápadů a k tomu několik vánočních výhod, aby to nakupování bylo příjemnější.

Vánoční výhody v Rock Pointu

Vánoční výhody:

  • DOPRAVA ZDARMA v období 24. 11. - 24.12.2018 pro ČR od 499,- Kč a pro Slovensko od 1 999,- Kč
  • PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VÝMĚNU DÁRKŮ do 15. 1. 2019
  • PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA na Rock Point kamenných prodejnách
  • DÁRKOVÉ POUKÁZKY, které získáte na kamenných prodejnách v praktické obálce a jsou vhodné i jako dárek "na poslední chvíli". 


Garance doručení do Vánoc

U všech on-line objednávek obdržených do 14. 12. 2018 vám garantujeme, že je vyexpedujeme a předáme dopravci nejpozději druhý pracovní den tj. 17. 12. 2018. Dorazit by vám tedy měly do Štědrého dne.
Nenechávejte však objednávky až na poslední chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události nelze ovlivnit a za zdržení v doručování zásilek jednotlivých dopravních společností bohužel neručíme.

Nápady a tipy na vánoční dárky a překvapení:

 

 

Užijte si vánoční čas co nejvíce pohodově a s úsměvem na tváři. Využijte online nákupů s dopravou zdarma a vyhněte se strkanici v prodejnách, nebo jděte "na jisto" a rezervujte si produkty on-line předem. Ušetřený čas pak užijte někde venku, třeba na horách nebo při svařáčku.

Vánoční výhody v Rock Pointu

Do nového roku vám přejeme samé krásné zážitky a splněné výzvy
Váš Rock Point

 

Další outdoorové čtení

Na nákup jakékoliv bundy či kabátu Hannah získáte extra slevu navíc. Zlevnit si můžete i zboží již ve slevě...
Hledáme kolegu / kolegyni do naší prodejny...
Nechte si dovézt objednávku domů a náklady na dopravu odjedou za námi...

Doprava zdarma

12. 10. 2020
Aktuality