Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

S Adventure Menu si uvaříte i bez ohně a nádobí

plnohodnotné jídlo nejen na cesty

I když není čas ani prostor na vaření a nemáte se kde pořádně najíst, nemusíte odbývat své tělo těžko stravitelnými konzervami, polotovary či instantními jídly. Připravte si Advenutre Menu - poctivé domácí jídlo s dlouhodobou trvanlivostí a samoohřevnými systémem. Kvalitně se najíst tak můžete v kempu, na chatě, na vodě, v kanceláři, na cestách… Zkrátka kdekoli a kdykoli.

Jídlo bez konzervantů a bez chemie

Jídlo Adventure Menu je plnohodnotným ručně vařeným jídlem vyrobeným v České republice. Díky unikátní technologii sterilace je připraveno zcela bez konzervantů, obávaných „éček“ a jiných chemických přísad. Je tedy 100% přírodní, přesto zaručuje až tříletou trvanlivost.

Sterilované jídlo si uchovává svou přirozenou chuť, vůni a vzhled společně s nutričními hodnotami a extrémní trvanlivostí. Jídlo je v takzvaném tekutém stavu, není dehydrované, není instantní, je připravené k okamžité konzumaci.

Jídlo na cesty Adventure Menu

teplé jídlo kdekoli a kdykoli

Stačí jej ohřát. To je možné mnoha způsoby. Rovnou v hrnci nebo v kotlíku (cca 2 min.), ohříváním celého pytlíku v horké vodě (cca 10 min.) nebo unikátním systémem samoohřevu (cca 12 min.).

Při samoohřevu sáček s jídlem vložíte do speciálního ohřívacího vaku, tzv. Zipper-bagu, přidáte samoohřevnou kapsli a trochu vody. Samoohřevná kapsle je jednorázová a funguje na principu exotermické reakce mezi nehašeným vápnem a vodou. Ta vytvoří teplotu až 100°C a takto horká pára ohřeje jídlo i v extrémních podmínkách za 12 minut. Zipper-bag můžete používat znovu a znovu, kapsle je po použití zcela rozložitelná, tudíž jí můžete zakopat kdekoli v přírodě.

JAK samoohřev FUNGUJE

samoohřev jídla Adventure Menu

VIDEONÁVOD NA SAMOOHŘEV

 

 

Čerstvé suroviny, žádné polotovary

Jídlo Adventure Menu je vyráběno ručně, tradičními postupy z čerstvých surovin od lokálních farmářů a zemědělců. Žádné polotovary. Většina jídel je bezlepková, vyráběna z unikátní směsi kukuřičné a rýžové mouky. Na výběr jsou i bezlaktózová, či bezvaječná jídla.

mnoho druhů jídel - od snídaně po večeři

Adventure Menu nabízí výběr z několika druhů velmi chutných a výživově hodnotných jídel z české, ale i světové kuchyně (například hovězí guláš s bramborem, vepřové s knedlíkem a zelím, jelení ragú s bramborovými špalíčky, pikantní kotlík s bulgurem, losos atd.) Nechybí také jídla pro vegetariány  např.: zeleninové rizoto a dokonce i pro vegany (tandoori quinoa). Součástí Adventure Menu jsou i samotná masa bez přílohy (krůtí na cibulce, vepřové na kmíně) a vysokokalorické snídaně (rýžový nákyp se švestkami, žemlovka s jablky a skořicí).  Samostatnou kategorii pak tvoří sušená masa Jerky (hovězí a krůtí).

Cena jídel se pohybuje mezi 119,- Kč a 239,- Kč. Sušená masa stojí 79,- Kč
 


Celá nabídka Adventure Menu »Příprava cestovatelské stravy Adventure Menu je jednoduchá a rychlá. Pokud nechcete s sebou v batohu tahat vařič a nádobí, tak si jistě oblíbíte systém samoohřevu. Při přípravě jídla nepotřebujete pitnou vodu. Při přípravě přímo v hrnci dokonce nepotřebujete vodu žádnou. 

Jídlo na cesty Adventure Menu v samoohřevném pytlíku Zipper Bag

Jak jídlo Adventure menu vzniká?
 

vznik sterilovaného jídla Adventure Menu


Dobrou chuť vám přeje,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Získejte lezečky od světových či českých značek za extra výhodnou cenu...
Nepromeškejte slevy na stany, spacáky a karimatky. Připravte se na dobrodružné léto v přírodě pod stanem...
K novému batohu získáte Hannah oblečení výhodně. Vylaďte se na turistiku nebo do města. V Rock Point prodejnách nakoupíte výhodněji...