Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

S Adventure Menu si uvaříte i bez ohně a nádobí

plnohodnotné jídlo nejen na cesty

I když není čas ani prostor na vaření a nemáte se kde pořádně najíst, nemusíte odbývat své tělo těžko stravitelnými konzervami, polotovary či instantními jídly. Připravte si Advenutre Menu - poctivé domácí jídlo s dlouhodobou trvanlivostí a samoohřevnými systémem. Kvalitně se najíst tak můžete v kempu, na chatě, na vodě, v kanceláři, na cestách… Zkrátka kdekoli a kdykoli.

Jídlo bez konzervantů a bez chemie

Jídlo Adventure Menu je plnohodnotným ručně vařeným jídlem vyrobeným v České republice. Díky unikátní technologii sterilace je připraveno zcela bez konzervantů, obávaných „éček“ a jiných chemických přísad. Je tedy 100% přírodní, přesto zaručuje až tříletou trvanlivost.

Sterilované jídlo si uchovává svou přirozenou chuť, vůni a vzhled společně s nutričními hodnotami a extrémní trvanlivostí. Jídlo je v takzvaném tekutém stavu, není dehydrované, není instantní, je připravené k okamžité konzumaci.

Jídlo na cesty Adventure Menu

teplé jídlo kdekoli a kdykoli

Stačí jej ohřát. To je možné mnoha způsoby. Rovnou v hrnci nebo v kotlíku (cca 2 min.), ohříváním celého pytlíku v horké vodě (cca 10 min.) nebo unikátním systémem samoohřevu (cca 12 min.).

Při samoohřevu sáček s jídlem vložíte do speciálního ohřívacího vaku, tzv. Zipper-bagu, přidáte samoohřevnou kapsli a trochu vody. Samoohřevná kapsle je jednorázová a funguje na principu exotermické reakce mezi nehašeným vápnem a vodou. Ta vytvoří teplotu až 100°C a takto horká pára ohřeje jídlo i v extrémních podmínkách za 12 minut. Zipper-bag můžete používat znovu a znovu, kapsle je po použití zcela rozložitelná, tudíž jí můžete zakopat kdekoli v přírodě.

JAK samoohřev FUNGUJE

samoohřev jídla Adventure Menu

VIDEONÁVOD NA SAMOOHŘEV

 

 

Čerstvé suroviny, žádné polotovary

Jídlo Adventure Menu je vyráběno ručně, tradičními postupy z čerstvých surovin od lokálních farmářů a zemědělců. Žádné polotovary. Většina jídel je bezlepková, vyráběna z unikátní směsi kukuřičné a rýžové mouky. Na výběr jsou i bezlaktózová, či bezvaječná jídla.

mnoho druhů jídel - od snídaně po večeři

Adventure Menu nabízí výběr z několika druhů velmi chutných a výživově hodnotných jídel z české, ale i světové kuchyně (například hovězí guláš s bramborem, vepřové s knedlíkem a zelím, jelení ragú s bramborovými špalíčky, pikantní kotlík s bulgurem, losos atd.) Nechybí také jídla pro vegetariány  např.: zeleninové rizoto a dokonce i pro vegany (tandoori quinoa). Součástí Adventure Menu jsou i samotná masa bez přílohy (krůtí na cibulce, vepřové na kmíně) a vysokokalorické snídaně (rýžový nákyp se švestkami, žemlovka s jablky a skořicí).  Samostatnou kategorii pak tvoří sušená masa Jerky (hovězí a krůtí).

Cena jídel se pohybuje mezi 119,- Kč a 239,- Kč. Sušená masa stojí 79,- Kč
 


Celá nabídka Adventure Menu »Příprava cestovatelské stravy Adventure Menu je jednoduchá a rychlá. Pokud nechcete s sebou v batohu tahat vařič a nádobí, tak si jistě oblíbíte systém samoohřevu. Při přípravě jídla nepotřebujete pitnou vodu. Při přípravě přímo v hrnci dokonce nepotřebujete vodu žádnou. 

Jídlo na cesty Adventure Menu v samoohřevném pytlíku Zipper Bag

Jak jídlo Adventure menu vzniká?
 

vznik sterilovaného jídla Adventure Menu


Dobrou chuť vám přeje,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Vybrané prodejny jsou pro vás otevřeny pro výdej osobních odběrů a rezervací...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...