Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Videorecenze obuvi Brooks Ghost 11 man

2 min čtení 01. 07. 2019

Kolega Honza, který má s běháním letité zkušenosti, si vzal pod svůj drobnohled běžecké boty od americké značky Brooks. Model Ghost 11.

Jak už název prozrazuje, jedná se o jedenáctou generaci tohoto celosvětově nejprodávanějšího modelu. Tyto, na první pohled silniční boty, využijete také na zpevněných lesních cestách a pěšinkách. Vynikající Brooks technologie mezipodešve a podešve zajistí, že se boty přizpůsobí délce kroků běžce, jeho běžeckému stylu i intenzitě tréninků.

Pohodlí Ghost 11 pocítíte už při prvním vyzkoušení. Hodí se i pro těžší běžce nebo ty, kteří s během začínají, ale skvěle je využijí i zdatnější běžci na nabíhání objemů.

Podívejte se na video, jak vidí tyhle silničky Honza a jaké jsou jeho postřehy z testování:
 

 


ROCK POINT BĚŽECKÉ SPECIÁLKY:    
Rock Point Praha, OC Letňany Rock Point Brno, Masarykova Rock Point Liberec, OC Nisa
Rock Point Praha, Arkády Pankrác Rock Point Brno, OC Olympia Rock Point Jihlava, OC Citypark
Rock Point Plzeň, Americká Rock Point Ostrava, Nová Karolina  

 


Technické detaily

pánská běžecká silniční bota Brooks Ghost 11 manObuv Brooks Ghost 11 man

typ povrchu: silnice
svršek: prodyšná síťovina
mezipodešev: BioMoGo DNA
drop: 12 mm (pata 29 mm špička 17 mm)
hmotnost: 309 g půlpár

MOC: 3 599,- Kč

Obuv získáte na e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point.

 


Testoval:

Honza Krabec
HONZA KRABEC

Honza je dlouholetý zaměstnanec "držák" v naší firmě, pro kterého jsou hory a horské prostředí vším. Na svých četných cestách a expedicích, které ho zavedly od Patagonie po Aljašku, od Galapág po Himaláj, také testuje produkty.
Sám o sobě říká, že je nejvíc cestovatel, všestranně založený sportovec a možná i trochu horolezec. Vůbec mu nezáleží na tom, zda má na nohou lezečky, pohorky, výškové boty, mačky, sněžnice, skialpy, lyže, běžky nebo sedí na kole. Dokáže si užít i volný čas s rodinou, na zahradě nebo s dětmi na atletických trénincích i soustředěních.


 

Otestovali jsme i další produkty »

Další outdoorové čtení

Perfektní dešťový štít, který nesmí chybět ve skříni žádného ultraběžce. Jak se osvědčila za největšího marastu a co je na ní mimořádného...
Top Shell Compact je jeden z nejmenších tlumičů pádu na trhu. Nadšená horalka Katka ho pořádně otestovala. Jak ho hodnotí? Pečtěte si v recenzi...
Promyšlená jistící pomůcka s inovativními vlastnostmi. Milovnice lezení Kristýna, jí podrobila pořádnému testu...