Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Na skialp vás kompletně vybavíme

Rock Point Test centra

Můžete se spolehnout, že v našich specializovaných skialp prodejnách najdete vše pro to, abyste si své skialpinistické výlety opravdu užili.

Kromě oblečení a vybavení značky Dynafit si zde můžete pořídit také lavinové vyhledávače, sondy, lopaty a stále oblíbenější lavinové batohy. Značky Pieps, Arva, Black Diamond doplňují ještě pásy Contour, Pomoca, lyžáky Scott a lyže K2.

 

Pokud zatoužíte skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet, určitě využijte možnost našich Test center.

Co můžete testovat

  • nejnovější modely Lyží Dynafit
  • lavinovou výbavu Pieps
  • lavinové batohy Pieps nebo ABS


Vyzkoušejte si výbavu na vlastní kůži. Při následném zakoupení vašich nových lyží, bot a vázání, vám půjčovné odečteme z ceny.

Specializované prodejny najdete:
 

 

Unikátní skialp kolekce Dynafit 2017/18

Nenechte si ujít naprosto unikátní ucelenou kolekci skialpových lyží Dynafit, kterou najdete pouze ve dvou prodejnách v ČR, a to v našich Rock Pointech v Plzni a v Olomouci.


Čím je tak unikátní? Nikde jinde nenajdete pohromadě úplně celou nabídku všech modelů Dynafit pro letošní zimu.

unikátní ucelená kolekce skialpových lyží Dynafit pro sezonu 2017/2018

Odborně proškolený personál vám ochotně poradí, které vybavení je pro vás optimální a co víc, můžete si být jisti, že jejich doporučení budou podložena vlastními bohatými zkušenostmi z terénu.

Další outdoorové čtení

Ladíte formu? Potřebujete poradit s technikou či kompenzací, vylepšit tréninkový plán? Pojďte s námi na běžecký kemp. Vyberte si z několika termínů a lokalit.
Jak dopadl čistokrevný kros Inov-8 Krosového poháru, který se běžel na březích řeky Sázavy? Máme výsledky i hodnocení účastníků...
Řady našeho Rock Point Týmu se rozšířily o další úžasnou sportovní osobnost. Mistryně světa v terénním triatlonu...