Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Na skialp vás kompletně vybavíme

Rock Point Test centra

Můžete se spolehnout, že v našich specializovaných skialp prodejnách najdete vše pro to, abyste si své skialpinistické výlety opravdu užili.

Kromě oblečení a vybavení značky Dynafit si zde můžete pořídit také lavinové vyhledávače, sondy, lopaty a stále oblíbenější lavinové batohy. Značky Pieps, Arva, Black Diamond doplňují ještě pásy Contour, Pomoca, lyžáky Scott a lyže K2.

 

Pokud zatoužíte skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet, určitě využijte možnost našich Test center. Nejnovější modely Lyží Dynafit, lavinové výbavy Pieps, lavinových batohů Pieps nebo ABS si vyzkoušejte na vlastní kůži. Při následném zakoupení vašich nových lyží, bot a vázání, vám půjčovné odečteme z ceny.

Specializované prodejny najdete:
 

 

Unikátní skialp kolekce Dynafit 2017/18

Nenechte si ujít naprosto unikátní ucelenou kolekci skialpových lyží Dynafit, kterou najdete pouze ve dvou prodejnách v ČR, a to v našich Rock Pointech v Plzni a v Olomouci.


Čím je tak unikátní? Nikde jinde nenajdete pohromadě úplně celou nabídku všech modelů Dynafit pro letošní zimu.

unikátní ucelená kolekce skialpových lyží Dynafit pro sezonu 2017/2018

Odborně proškolený personál vám ochotně poradí, které vybavení je pro vás optimální a co víc, můžete si být jisti, že jejich doporučení budou podložena vlastními bohatými zkušenostmi z terénu.

Další outdoorové čtení

Testování skialpové výbavy Dynafit v Krkonoších. Zapůjčíme lyže, boty, pásy a vše vysvětlíme, ukážeme...
V Plzni a Olomouci nabízíme nejširší kolekci skialpových lyží Dynafit v celé České republice. Už jste ji viděli?
  • Zapůjčíme vám nové Dynafit a K2 vybavení a pokud budete chtít můžete si hned vyzkoušet i hobby závod pro veřejnost nebo se vydat na kratší túru s horským vůdcem.
0,-