Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyhrajte 3denní trek se Salewou

Soutěž Rock Point Salewa Mountain Experience

Na přihlášení do soutěže o několikadenní trek nebo špičkové vybavení Salewa máte již posledních pár dní. Nakoupili jste mezi dubnem a červencem 2017 jakýkoliv produkt značky Salewa na našem webu nebo v Rock Point prodejnách?

Nezapomeňte nejpozději do 31. 7. 2017 vyplnit SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Pak už stačí mít hodně štěstí a být mezi deseti nejpřesnějšími odpověďmi na tipovací otázku. Můžete zaregistrovat i více účtenek nebo faktur a zvýšit tak své šance na výhru. Důležité je, být v době nákupu členem našeho zákaznického ZÓNA klubu.

Hlavní výhra - 3denní trek se Salewou


První tři soutěžící vyhrávají hlavní cenu, tedy 3denní trek. Účast výherců v sobě zahrnuje dopravu do místa realizace akce a zpět, veškerou dopravu na místě, ubytování, stravování, návštěvu sídla firmy Salewa, služby horského vůdce, pojištění Alpenverein, vybavení Salewa.

Orientační program (může se lehce měnit):
 

  • 4. 10. 2017 v časných ranních hodinách odjezd z Plzně do Bolzana, návštěva a prohlídka sídla firmy Salewa a odpoledne přesun na start treku.
  • 5. – 7. 10. 2017 trek na těžko ve vybrané lokalitě Jižního Tyrolska, spaní ve stanech, testování vybavení Salewa, vaření, účastníci si veškeré vybavení nesou sami. 7. 10. večer nocleh v penzionu, společná večeře.
  • 8. 10. 2017 ukončení akce a v odpoledních hodinách návrat do Plzně

 

Produkty k testování

Na celý trek budou zapůjčeny produkty Salewa, které si v případě zájmu budou moci výherci odkoupit za zbytkovou cenu rovnající se 10 % z původní doporučené maloobchodní ceny. K testování toho bude hodně, výherci s sebou budou potřebovat jen nezbytné věci osobní potřeby. Co například budete testovat? Nechte se navnadit malou ochutnávkou:

 

Na výherce na 4.-10. místě jsou připravené hodnotné věcné ceny – produkty Salewa.

salewa v Rock Point prodejnách

 

V síti našich prodejen Rock Point je značka Salewa již jedním ze základních stavebních kamenů. Nabídku této horské značky neustále rozšiřujeme. Např. novou Speed Hiking kolekci si můžete prohlédnout a pořídit si ji nejen v e-shopu, ale také na vybraných prodejnách z rozšířenou nabídkou této značky:
 

 

V ostatních Rock Point prodejnách pak najdete zejména bohatou nabídku Salewa obuvi.

Salewa na e-shopu

Kompletní nabídku produktů Salewa najdete on-line na našich stránkách. Při nákupu nad 1.499,- Kč pak máte dopravu a balné ZDARMA. Při prohlížení by se vám mohly hodit tyto rychlé odkazy:
 

 

pravidla soutěže »

 

 

Další outdoorové čtení

Koktejl skvěle namíchaných materiálů, designu i šetrného přístupu k přírodě. Víte, proč budete tuhle bundu hrdě nosit?
Vychytejte 20% slevy na vše nezlevněné. Skvělá příležitost pro pořízení značkové outdoor výbavy...
Na veškeré stany, spacáky,  karimatky a další kempingovou výbavu můžete využít dodatečnou slevu. Pouze teď a pouze na e-shopu...