Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyhrajte běžecké boty Hoka One One

Modely Hoka One One Speedgoat 4 a Clifton 6 čekají na nové majitele. Budete to právě vy, kdo je získá v soutěži? Hoka One One běžecká obuv je oblíbená pro své pohodlí i při velmi dlouhých bězích. Svým specifickým "kolébkovitým" tvarem podešve zaujme na první pohled. Vhodná je také pro běžce s vyšší váhou nebo ty, kteří se vracejí k tréninku po nějakém zranění.

Jak soutěžit

  •  vyplňte
  • zodpovězte
  • pošlete

 

Ze všech odpovědí, které můžete odesílat nejpozději do xy. dubna 2020 vybereme 2 šťastlivce, kteří si získají modely Hoka One One Speedgoat 4 (dámskou či pánskou variantu, barevnou kombinaci a velikost dle výběru z našeho e-shopu) nebo Hoka One One Clifton 6 (pouze dámská varianta v černé barvě)
 

Hoka One One Speedgoat 4 v akci
Hoka One One Clifton 6 v akci

Začněte s tréninkem hned

A vyzkoušejte si svou novou obuv při tréninku. Můžete využít nás běžecký videoseriál a trénovat s námi. Trenéři Honza a Martin vás budou online provázet technikou a tipy na tréninky. Sledujte náš Facebook, You Tube či články na blogu.

Rezervujte si včas podzimní běžecké kempy

Svoji techniku i kvalitu bot pak můžete prověřit na našich běžeckých kempech, kde si zaběháme, zaskotačíme při běžecké abecedě, poškádlíme tělo posilovacími cviky, protáhneme během kompenzace a prodiskutujeme techniku nad vlastními videi. Je se na co těšit. Více o kempech se dočtete v článku - ROCK POINT TRAILRUNNING ACADEMY.

neradi soutěžíte? Vyberte si své hoky

V nabídce našeho e-shopu najdete pánské i dámské běžecké boty, určené do terénu i na silnici. Vyberte si to nejlepší. Spoustu jsme jich otestovali i na vlastní kůži, takže můžete mrknout do recenzí a přečíst si o nich více - RECENZE.
 

 


Více o značce HOka One One

Hoka One One navrhující a prodávající unikátní běžecké boty byla založena v roce 2009 ve Francii dvěma bývalými zaměstnanci Salomonu. Nicolas Mermoud a Jean-Luc Diard chtěli navrhnout běžecké boty takovým způsobem, aby obstály i v nejnáročnějším alpském a pyrenejském terénu a umožnily běžet z kopce rychleji. Na rozdíl od konvenčních běžeckých značek používají minimálně dvaapůlkrát vyšší tlumení, což činí boty na pohled směšně vysoké a robustní, jenže jsou naopak velmi lehké a pohodlné s širokým prostorem pro prsty ve špičce. Stabilitu boty zajišťuje rozšířená platforma a hluboké uložení chodidla v botě spolu s kolébkovitým tvarem tlumení. Přečíst více...

Přejeme vám pohodlný běžecký krok a na viděnou na kempu ;-),
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...