Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyhrajte skipasy do Rakouska

3 min čtení 15. 10. 2018

Soutěžte o 2denní skipasy do Zugspitz Arena

Nakupte v e-shopu a prodejnách Rock Point či partnerských prodejnách Hannah nebo Keen a získejte zdarma 2denní skipas do rakouské lyžařské oblasti Tyrolská Zugspitz Arena!

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

soutěž probíhá: 15. 10. - 15. 11. 2018


Vážení soutěžící, všechny skipasy již byly vyčerpány.
Ty z vás, kteří jste již provedli registraci a zatím ji nemáte potvrzenou, budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky do 20. 11. 2018. Děkujeme za pochopení a velký zájem o tuto soutěž.Každý ze soutěžících si může aktivovat maximálně jeden 2denní skipas pro 1 osobu. Skipas je potřebné aktivovat nejpozději do 31. 1. 2019. Po aktivaci je skipas možné uplatnit až do 22. 4. 2019 na všech pokladnách lyžařského střediska Tyrolská Zugspitz Arena s výjimkou lanovky Zugspitzbahn.

Jak získat skipas

  • Nakupte v jednom nákupu nad 2.000,- Kč v e-shopu nebo Rock Point prodejnách či partnerských prodejnách Hannah a Keen,
  • vyplňte registrační formulář a zaregistrujte svůj doklad (paragon nebo online fakturu) na webu: www.zugspitzarena-rockpoint-hannah.eu/  (do 15.11. 2018),
  • e-mailem vám přijde aktivační kód na jeden dvoudenní skipas do oblasti Tyrolská Zugspitz Arena,
  • aktivujte kód na webu: zugspitzarena.com/hannahrockpoint, (do 31.1. 2019), každý kód musí aktivovat jiná osoba
  • e-mailem obdržíte poukázku na skipas (platnost do 22.4. 2019)


registrační formulář

 

VÍCE O STŘEDISKU TYROLSKÁ ZUGSPITZ ARENA:

Prostě krásná zimní dovolená

Lyžování blízko hranic, pestrý program na celý týden i mimo sjezdovky a pravá tyrolská pohostinnost“ Tyrolská Zugspitz Arena je rozmanitá oblast zimních sportů pro každého, zasazená do dechberoucí horské kulisy. V Tyrolské Zugspitz Areně zažijí zimní rekreanti to nejlepší, co může Tyrolsko nabídnout: nekonečné pláně sjezdovek, rodinnou atmosféru a bezkonkurenční tyrolský šarm.
 

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena
Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

V místech jako je Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang am See a Lähn-Wengle se díky rozmanitým nabídkám zimních aktivit nemůže nikdo ani chvilku nudit. Zaklíněny mezi pohořím Wettersteinu a Zugspitze, Mieminger Kette a Lechtálskými Alpami leží sedm lyžařských oblastí s velmi dobrou infrastrukturou, rozšířenou běžkařskou stopou a mnoha nabídkami pro celou rodinu.

Výhodné paušály a příjezd bez dálniční známky dálnicí Mnichov – Garmisch-Partenkirchen nebo Ulm – Füssen jsou obzvlášť atraktivní.

Top Snow Card

S permanentkou „Top Snow Card“ se dají zažít zimní radovánky bez hranic. Dá se získat už od dvou dnů pobytu  a platí  pro všechny vleky Zugspitz Areny, v Grainau, Mittenwaldu a Garmisch-Partenkirchenu v Německu a ve Vils bei Reutte v Rakousku. Zvlášť atraktivní:  s kartou hosta TZA mohou jezdit návštěvnící  zdarma! Karta Top Snow Card překračuje hranice radosti ze zimních sportů na 213 km sjezdovek a  87 vlecích – jeden pas, dvě země: karta Top Snow Card platí navíc kromě v TZA  také v německých areálech Mittenwald a Garmisch-Partenkirchen. 
 

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena
Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

Lyžařské areály pro všechny požadavky

Všechny sjezdovky na dosah: s vleky a lanovkami na nejvyšší technické úrovni se dá zvládnout hned několik lyžařských oblastí. Celkem 128 km lyžařských sjezdovek, z toho 105 km zasněžovaných a 58 lanovek a vleků – zde nezůstanou žádná přání lyžařů nesplněna. Od lyžování na ledovci Zugspitzplatt s jistotou sněhu od začátku prosince až po slunečné sjezdovky na Ehrwalder Alm,Wettersteinbahnen, v Biberwieru, Berwangu nebo Lermoosu: tady najde každý typ lyžaře svůj vysněný areál, ať je to jezdec na carvech, lyžař požitkář, malý začátečník nebo náročný sjezdař.

Více o regionu: www.zugspitzarena.com

 


Pravidla soutěže:

Podrobná pravidla si můžete detailně prostudovat zde - PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Držíme palce a přejeme krásné zážitky nejen ze zasněžených svahů,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Rozbalte si 7. překvapení letošního adventního kalendáře. Připravili jsme pro vás dodatečnou slevu na skvělé produkty italské značky DYNAFIT...

Odhalte dnešní překvapení

07. 12. 2021
2 min čtení
Aktuality
Víte, co pořídit k letošním Vánocům? Poradíme vám, co letos frčí a nadělíme vám spoustu vánočních výhod...

Vánoce plné výhod a outdooru

05. 11. 2021
2 min čtení
Aktuality
Přehledně prosincová otevírací doba našich kamenných prodejen - pořiďte dárky, které zahřejí nejedno srdce...