Vyhrajte skipasy do Rakouska

3 min čtení 15. 10. 2018

Soutěžte o 2denní skipasy do Zugspitz Arena

Nakupte v e-shopu a prodejnách Rock Point či partnerských prodejnách Hannah nebo Keen a získejte zdarma 2denní skipas do rakouské lyžařské oblasti Tyrolská Zugspitz Arena!

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

soutěž probíhá: 15. 10. - 15. 11. 2018


Vážení soutěžící, všechny skipasy již byly vyčerpány.
Ty z vás, kteří jste již provedli registraci a zatím ji nemáte potvrzenou, budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky do 20. 11. 2018. Děkujeme za pochopení a velký zájem o tuto soutěž.Každý ze soutěžících si může aktivovat maximálně jeden 2denní skipas pro 1 osobu. Skipas je potřebné aktivovat nejpozději do 31. 1. 2019. Po aktivaci je skipas možné uplatnit až do 22. 4. 2019 na všech pokladnách lyžařského střediska Tyrolská Zugspitz Arena s výjimkou lanovky Zugspitzbahn.

Jak získat skipas

  • Nakupte v jednom nákupu nad 2.000,- Kč v e-shopu nebo Rock Point prodejnách či partnerských prodejnách Hannah a Keen,
  • vyplňte registrační formulář a zaregistrujte svůj doklad (paragon nebo online fakturu) na webu: www.zugspitzarena-rockpoint-hannah.eu/  (do 15.11. 2018),
  • e-mailem vám přijde aktivační kód na jeden dvoudenní skipas do oblasti Tyrolská Zugspitz Arena,
  • aktivujte kód na webu: zugspitzarena.com/hannahrockpoint, (do 31.1. 2019), každý kód musí aktivovat jiná osoba
  • e-mailem obdržíte poukázku na skipas (platnost do 22.4. 2019)


registrační formulář

 

VÍCE O STŘEDISKU TYROLSKÁ ZUGSPITZ ARENA:

Prostě krásná zimní dovolená

Lyžování blízko hranic, pestrý program na celý týden i mimo sjezdovky a pravá tyrolská pohostinnost“ Tyrolská Zugspitz Arena je rozmanitá oblast zimních sportů pro každého, zasazená do dechberoucí horské kulisy. V Tyrolské Zugspitz Areně zažijí zimní rekreanti to nejlepší, co může Tyrolsko nabídnout: nekonečné pláně sjezdovek, rodinnou atmosféru a bezkonkurenční tyrolský šarm.
 

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena
Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

V místech jako je Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang am See a Lähn-Wengle se díky rozmanitým nabídkám zimních aktivit nemůže nikdo ani chvilku nudit. Zaklíněny mezi pohořím Wettersteinu a Zugspitze, Mieminger Kette a Lechtálskými Alpami leží sedm lyžařských oblastí s velmi dobrou infrastrukturou, rozšířenou běžkařskou stopou a mnoha nabídkami pro celou rodinu.

Výhodné paušály a příjezd bez dálniční známky dálnicí Mnichov – Garmisch-Partenkirchen nebo Ulm – Füssen jsou obzvlášť atraktivní.

Top Snow Card

S permanentkou „Top Snow Card“ se dají zažít zimní radovánky bez hranic. Dá se získat už od dvou dnů pobytu  a platí  pro všechny vleky Zugspitz Areny, v Grainau, Mittenwaldu a Garmisch-Partenkirchenu v Německu a ve Vils bei Reutte v Rakousku. Zvlášť atraktivní:  s kartou hosta TZA mohou jezdit návštěvnící  zdarma! Karta Top Snow Card překračuje hranice radosti ze zimních sportů na 213 km sjezdovek a  87 vlecích – jeden pas, dvě země: karta Top Snow Card platí navíc kromě v TZA  také v německých areálech Mittenwald a Garmisch-Partenkirchen. 
 

Středisko Tyrolská Zugspitz Arena
Středisko Tyrolská Zugspitz Arena

Lyžařské areály pro všechny požadavky

Všechny sjezdovky na dosah: s vleky a lanovkami na nejvyšší technické úrovni se dá zvládnout hned několik lyžařských oblastí. Celkem 128 km lyžařských sjezdovek, z toho 105 km zasněžovaných a 58 lanovek a vleků – zde nezůstanou žádná přání lyžařů nesplněna. Od lyžování na ledovci Zugspitzplatt s jistotou sněhu od začátku prosince až po slunečné sjezdovky na Ehrwalder Alm,Wettersteinbahnen, v Biberwieru, Berwangu nebo Lermoosu: tady najde každý typ lyžaře svůj vysněný areál, ať je to jezdec na carvech, lyžař požitkář, malý začátečník nebo náročný sjezdař.

Více o regionu: www.zugspitzarena.com

 


Pravidla soutěže:

Podrobná pravidla si můžete detailně prostudovat zde - PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Držíme palce a přejeme krásné zážitky nejen ze zasněžených svahů,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey