Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyměňte staré za nové

Získáte slevu a pomůžete potřebným

Dosloužil vám starý batoh, spacák nebo stan a chcete jej vyměnit za nový? Ponechte nám své nepotřebné vybavení na prodejně a my vám za ně dáme slevu 500 nebo 1000 Kč na nákup nového. Vaše již nepotřebné vybavení předáme na charitativní účely, kde může ještě dále plnit svou funkci.

termín akce: 8. - 22. 4. 2019

Starý za nový v Rock Point - vyměňte svou nepotřebnou výbavu za slevu na novou

Jakou slevu získáte?

  • Na nákup nového batohu, spacího pytle nebo stanu nad 1 499 Kč = sleva 500 Kč

  • Na nákup nového batohu, spacího pytle n ebo stanu nad 2 999 Kč = sleva 1000 Kč


Podmínky akce:

  • platí pouze v uvedeném termínu 8. - 22. 4. 2019,
  • platí pouze v prodejnách Rock Point, neplatí v outletech a na eshopu,
  • platí i na již zlevněné zboží,
  • nelze kombinovat s jinými akcemi,
  • odevzdat lze jakýkoliv typ spacího pytle nebo stanu, batoh pouze o objemu 15 l a více,
  • jeden starý batoh/spací pytel/stan lze použít pro uplatnění slevy na nákup jednoho nového batohu/spacího pytle/stanu z nabídky obchodu Rock Point.  

 

TIP

Prohlédněte si nabídku batohů, spacích pytlů nebo stanů na e-shopu a pokud máte svého favorita vybraného, rezervujte si batoh on-line. Na prodejně pak uplatněte akci "Vyměňte starý za nový" a získejte na nákup slevu.

Pozor, vyzvednout si svou rezervaci však musíte do ukončení akce, tedy do 22. 4. 2019, což připadá na VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ - ověřte si proto otevírací dobu své vybrané prodejny během velikonočních svátků: OTEVÍRACÍ DOBA.
 Zákazník svůj starý batoh/spací pytel/stan daruje na charitativní účely nebo k ekologické likvidaci zcela dobrovolně, bez nároku na jakoukoliv kompenzaci či vrácení batohu.

V případě zájmu poskytne společnost Rock Point a.s., zákazníkovi slevu na zakoupení nového batohu/spacího pytle/stanu, a to:
 

  • v hodnotě 500 Kč při nákupu nového nad 1 499 Kč,
  • v hodnotě 1 000 Kč při nákupu nového nad 2.999 Kč.


V případě odstoupení od kupní smlouvy bude zákazníkovi vrácena skutečně zaplacená kupní cena nového batohu/spacího pytle/stanu.
 


 

Turistické batohy např. široký výběr od značky Osprey
Spolehlivé spací pytle např. od značky Hannah
pohodlné stany např. od značky Hannah

má to smysl:

Vaši již nepotřebnou outdoor výbavu předáváme charitativním organizacím, které je dále poskytují potřebným. Je pak velmi milé, když uživatelé reagují a my tak víme, že "TO" skutečně má smysl. Přečtěte si reakci nového majitele batohu po loňské akci:

„Já vám tak strašně moc děkuji. Pořád jsem se tahal se starým kufrem v  ruce, bolely mě záda, ruce, byla to taková otrava! Teď si jedu s krosnou na zádech, je to ohromná úleva, já se z toho baťohu tak těším!“

Další outdoorové čtení

Otevírací doba našich kamenných prodejen na státní svátek 28. 9. 2019...
Podzimní bundy pořídíte za skvělou cenu. Na již zlevněné vybrané produkty získáte dodatečných až 50 %...
V termínu 11. - 15. 9. 2019 nabízíme 20% slevy na vše nezlevněné. Skvělá příležitost pro pořízení značkové outdoor výbavy...