Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyměňte staré za nové

Získáte slevu a pomůžete potřebným

Dosloužil vám starý batoh, spacák nebo stan a chcete jej vyměnit za nový? Ponechte nám své nepotřebné vybavení na prodejně a my vám za ně dáme slevu 500 nebo 1000 Kč na nákup nového. Vaše již nepotřebné vybavení předáme na charitativní účely, kde může ještě dále plnit svou funkci.

termín akce: 8. - 22. 4. 2019

Starý za nový v Rock Point - vyměňte svou nepotřebnou výbavu za slevu na novou

Jakou slevu získáte?

  • Na nákup nového batohu, spacího pytle nebo stanu nad 1 499 Kč = sleva 500 Kč

  • Na nákup nového batohu, spacího pytle n ebo stanu nad 2 999 Kč = sleva 1000 Kč


Podmínky akce:

  • platí pouze v uvedeném termínu 8. - 22. 4. 2019,
  • platí pouze v prodejnách Rock Point, neplatí v outletech a na eshopu,
  • platí i na již zlevněné zboží,
  • nelze kombinovat s jinými akcemi,
  • odevzdat lze jakýkoliv typ spacího pytle nebo stanu, batoh pouze o objemu 15 l a více,
  • jeden starý batoh/spací pytel/stan lze použít pro uplatnění slevy na nákup jednoho nového batohu/spacího pytle/stanu z nabídky obchodu Rock Point.  

 

TIP

Prohlédněte si nabídku batohů, spacích pytlů nebo stanů na e-shopu a pokud máte svého favorita vybraného, rezervujte si batoh on-line. Na prodejně pak uplatněte akci "Vyměňte starý za nový" a získejte na nákup slevu.

Pozor, vyzvednout si svou rezervaci však musíte do ukončení akce, tedy do 22. 4. 2019, což připadá na VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ - ověřte si proto otevírací dobu své vybrané prodejny během velikonočních svátků: OTEVÍRACÍ DOBA.
 Zákazník svůj starý batoh/spací pytel/stan daruje na charitativní účely nebo k ekologické likvidaci zcela dobrovolně, bez nároku na jakoukoliv kompenzaci či vrácení batohu.

V případě zájmu poskytne společnost Rock Point a.s., zákazníkovi slevu na zakoupení nového batohu/spacího pytle/stanu, a to:
 

  • v hodnotě 500 Kč při nákupu nového nad 1 499 Kč,
  • v hodnotě 1 000 Kč při nákupu nového nad 2.999 Kč.


V případě odstoupení od kupní smlouvy bude zákazníkovi vrácena skutečně zaplacená kupní cena nového batohu/spacího pytle/stanu.
 


 

Turistické batohy např. široký výběr od značky Osprey
Spolehlivé spací pytle např. od značky Hannah
pohodlné stany např. od značky Hannah

má to smysl:

Vaši již nepotřebnou outdoor výbavu předáváme charitativním organizacím, které je dále poskytují potřebným. Je pak velmi milé, když uživatelé reagují a my tak víme, že "TO" skutečně má smysl. Přečtěte si reakci nového majitele batohu po loňské akci:

„Já vám tak strašně moc děkuji. Pořád jsem se tahal se starým kufrem v  ruce, bolely mě záda, ruce, byla to taková otrava! Teď si jedu s krosnou na zádech, je to ohromná úleva, já se z toho baťohu tak těším!“

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Aktualizujeme systém a během 20. - 22. 4. 2021 bude provoz našich prodejen omezený...