Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyměňte starý Gore-Tex za slevu na nový

Přijďte si do Rock Point prodejen pro slevu na nové Gore-Texové oblečení nebo obuv. Stačí přinést již nepotřebné pevné Gore-Tex boty jakékoliv značky nebo jakékoliv oblečení s Gore-Tex membránou a získáte 20% slevu na nákup nového vybavení s touto značkovou membránou.

Termín akce 22. - 27. 10. 2019

Vyměňte Gore-Tex za slevu 20 % v prodejnách Rock Point

Podmínky akce:

  • platí pouze v termínu 22. - 27. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob,
  • slevu lze uplatnit v prodejnách Rock Point (neplatí pro outlety a eshop),
  • slevu 20 % lze uplatnit na produkty s membránou Gore-Tex (textil, obuv),
  • o přijetí Gore-Tex bot či oblečení na výměnu rozhoduje obsluha prodejny,
  • nelze kombinovat s dalšími akcemi.

 

Zákazník své staré boty nebo oblečení daruje na charitativní účely nebo k ekologické likvidaci zcela dobrovolně bez nároku na jakoukoliv kompenzaci či vrácení bot či oblečení. V případě odstoupení od kupní smlouvy bude zákazníkovi vrácena skutečně zaplacená kupní cena nového outdoorového vybavení.

Gore-tex Tipy

Prohlédněte si nabídku produktů na e-shopu a pokud máte svého favorita vybraného, rezervujte si jej on-line. Na prodejně pak uplatněte akci "Vyměňte starý Gore-Tex za nový" a získejte na nákup slevu. Pozor, abyste získali slevu, je třeba si rezervaci vyzvednout do konce termínu akce tj. 27. 10. 2019.

 

 Dejte svému vybavení druhou šanci

Boty nebo oblečení prosím předem očistěte tak, abychom mu mohli skutečně dát jeho "druhou šanci". Vaši starou výbavu, která ještě může dále plnit svoji funkci, předáme charitativním organizacím. Ostatní předáme k ekologické likvidaci. Děkujeme za pochopení.

 logo Gore-Texvíce o gore-tex

 

Oděvy, obuv a rukavice označené logem GORE-TEX® jsou nepromokavé, větruvzdorné a prodyšné. Základem jsou přísné kvalitativní normy a důkladné testování všech použitých materiálů. 

membrána Gore-Tex zabraňuje pronikání vody dovnitř, ale umožňuje pronikání vodních par ven

Membrána GORE-TEX® je mimořádně tenká vrstva z expandovaného polytetrafluoroetylenu, slaminovaná s vnější textilií a v řadě případů i s podšívkou. Je trvale nepromokavá a větruvzdorná, ale zároveň také propustná pro vodní páry. Znamená to, že vlhkost z vnějšího prostředí ani studený vítr neproniknou dovnitř, zatímco pot může unikat ven. Jak to?

Membrána GORE-TEX® obsahuje více než 1,4 miliardy pórů na centimetr čtvereční. Tyto póry jsou 20 000krát menší než kapička vody, takže membrána je naprosto nepromokavá. Póry jsou však 700krát větší než molekula vodní páry, takže umožňují snadné odvádění potu. Proto při kontaktu s kapkou vody se membrána chová jako neproniknutelná bariéra, ale molekulu vodní páry propustí jako roztažitelná síť.

Podívejte se, jak membrána funguje


 

 

Chtěli byste si přečíst mnohem více podrobně o dělení Gore-Tex materiálu, jeho využití i péči o něj? Vše najdete v materiálech a technologiích: GORE-TEX.

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...