Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Výprodej je tady, využijte slev až 50 %

zabalte se na prázdniny

Hranice se otevírají a s nimi i naše batohy a kufry. Naládujte je spolehlivou výbavou za výprodejové ceny se slevu až 50 %. Necpěte si do báglů zbytečnosti. V Rock Point prodejnách si nyní nakoupíte outdoor výbavu od osvědčených tuzemských i světových výrobců za ceny až poloviční.

Balíte se na cesty do hor, lesů či k moři? Co třeba merino trika, která na sobě můžete mít bez praní třeba týden? Nebo větrovky, co se dají dobře sbalit do batohu a nezaberou místo? Důležitý je i výběr vhodných turistických bot, aby vaše nohy netrpěly na puchýře. Sandály zase takové, které můžou do vody a třeba i do té slané.

Pro ženy:
 

SLEVA 50 %
SLEVA 41 %
SLEVA 31 %
SLEVA 50 %
 
SLEVA 50 %

Pro muže:
 

Hannah Coin
SLEVA 70 %
SLEVA 40 %
Edelrid Rope Rider
SLEVA 41 %
SLEVA 32 %
SLEVA 44 %
SLEVA 70 %
SLEVA 20 %

 

 

Výprodejové ceny vybraných produktů platí do 31. 7. 2020 nebo do vyprodání zásob.

Pro kempaře, vodáky i cestovatele pak nabízíme nepřebernou campingovou výbavu. Stany, spací pytle, pohodlné karimatky a vše pro outdoor kuchyni. Podívejte se, jak snadno a rychle postavíte např. lehký a skladný stan Hannah Serak 2 vhodný nejen pro vodáky...
 

 

Doprava zdarma

Na veškeré online objednávky nad 1499 Kč a s doručením v rámci ČR máte dopravu zdarma. Náklady na přepravu jdou na nás.

Nevíte, kam o prázdninách? Máme pro vás pár tipů

Na našem Blogu najdete spoustu zajímavého čtení. Můžete zde i načerpat inspiraci na výlety, ať už po kraji českém nebo za kopečkama.
 


Krásné prázdniny plné skvělých zážitků a bez starostí,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.
Otevírací doba kamenných prodejen na státní svátek v pondělí 28. 9. 2020...
V plzeňské bike speciálce i na e-shopu získáte kola Scott se slevou 30 %...