Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Výstavy stanů a camping dny

Chystáte se letos pod stan? Ať už vyrazíte na expedice, do kempu nebo s dětmi do přírody, kvalitní stan, spacák a karimatka je prostě základ. Vsaďte na kvalitu a spolehlivost a užijte si svá dobrodružství bez starostí s výbavou. Přijďte si k nám stany prohlédnout a prozkoumat zvenku i zevnitř.

Výstavy stanů

Máte možnost na jednom místě prozkoumat větší počet stanů různých velikostí. Prohlédnete si je tak v rozložené velikosti a vyzkoušíte i zevnitř. Jsme připraveni vám poradit s výběrem či ukázat postup při stavbě vybraného stanu.
Po celou dobu výstavy stanů můžete navíc nakupovat za VÝSTAVNÍ CENY, a to nejen stany, ale i spací pytle či karimatky!

Camping dny

Ani v těch prodejnách, které nemají prostor na rozložení stanů, nepřijdete zkrátka. Můžete zde ochutnat outdoorovou kávu, čaj, energetické tyčinky či cestovatelskou stravu. Pokud to prostor dané prodejny dovolí, budete mít k dispozici rozložené modely menších stanů. Navíc, během camping dní nakoupíte stany, spacáky i karimatky za výstavní cenu.

Termíny výstav stanů a camping dní
- momentálně žádný termín -

Výstavy pořádáme většinou před létem a jakmile opět začne sezóna, hned vám dáme termíny vědět. Sledujte nás...

 

 

Tip.
Značka Hannah vyrábí stany i spacáky již přes čtvrt století a má s výrobou mnohé zkušenosti. Inspirujte se k výběru stanu například prohlédnutím produktových videí:

 

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...