Výstavy stanů a dny campingu

2 min čtení 22. 05. 2018

Vybíráte stan, spací pytel nebo karimatku? Přijďte si je k nám do vybraných prodejen prohlédnout, vyzkoušet a prozkoumat během VÝSTAV STANŮ A DNÍ CAMPINGU.

Ať už vyrážíte na túry daleko od civilizace nebo s dětmi do kempu, kvalitní stan je základem. Vsaďte na kvalitu a spolehlivost a užijte si svá dobrodružství bez starostí s výbavou.

Výstavy stanů

V rámci výstav stanů máte možnost na jednom místě prozkoumat větší počet stanů různých velikostí. Na vybraných prodejnách si můžete prohlédnout stany v rozložené velikosti a vyzkoušet je i zevnitř. Jsme připraveni vám poradit s výběrem či ukázat postup při stavbě vybraného stanu. Pouze v pražské prodejně z důvodu malého prostoru nebude možné mít rozložené stany, zato si zase pouze zde budete moci otestovat outdoorové vařiče.

Dny campingu

"Osahat" si můžete také spací pytle plněné dutým vláknem či mikrovláknem, prozkoumat a porovnat si samonafukovací karimatky. Budete mít možnost ochutnat energetické tyčinky či cestovatelskou stravu. Labužníci se mohou těšit na ochutnávky outdoorové kávy a čaje (neplatí pro OC Olympia Olomouc).


Po celou dobu výstav stanů a dní campingu můžete na dané prodejně nakupovat za VÝSTAVNÍ CENY, a to nejen stany, ale i spací pytle či karimatky!

 

Termíny a místa výstav stanů a dní campingU

 

termín prodejna  
25.5. - 8. 6. 2018 Rock Point Olomouc, OC Olympia výstava stanů
18. 6. - 24. 6. 2018 Rock Point Liberec, OC Nisa výstava stanů a dny campingu
25. 6. - 1. 7. 2018 Rock Point Praha, Arkády Pankrác dny campingu (bez možnosti rozložení stanů)
2. 7. - 8. 7. 2018 Rock Point Brno, OC Olympia výstava stanů a dny campingu

 

Soutěž v brněnském Rock Point o auto na týden včetně kempinkového vybavení a outdoorového jídla a pití pro dvě osoby

V brněnské prodejně v OC Olympia se navíc můžete zapojit do soutěže o týdenní zapůjčení auta Ford Custom a kempinkového vybavení včetně jídla a pití. Soutěž je pouze pro členy Zóna klubu a podmínkou účasti je nákup v brněnské prodejně v termínu výstav a zodpovědění otázky.

K autu bude zapůjčeno kempinkové vybavení pro 2 osoby: stan, karimatky, stolek, křesílka, campingové nádobí GSI, campingové doplňky, grill, handpresso.
Výherce dále získá jídlo a pití pro 2 osoby od značek Adventure menu, Summit to Eat, Travellunch, Lyo expedition, Lifefood, Growers, Handpresso.

Bližší informace o soutěži najdete přímo v prodejně Brno OC Olympia.

 

Tip.
Značka Hannah vyrábí stany i spacáky již přes čtvrt století a má s výrobou velké zkušenosti. Inspirujte se k výběru stanu například prohlédnutím nových produktových videí:

 


 

Další outdoorové čtení

Vybavte se na stěnu extra slevou 15 % na všechen lezecký materiál, lezecké batohy i české lezecké oblečení Rafiki...

Vybavte se na stěnu

27. 09. 2022
2 min čtení
Aktuality
Osloví vás novinky na e-shopu a prodejnách? Outdoor vybavení z nové kolekce pro vás postupně doplňujeme...

Omezená otevírací doba kamenných prodejen Rock Point, Hannah a KEEN na státní svátek 28. 9. 2022...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey