Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Výstavy stanů a dny campingu

Vybíráte stan, spací pytel nebo karimatku? Přijďte si je k nám do vybraných prodejen prohlédnout, vyzkoušet a prozkoumat během VÝSTAV STANŮ A DNÍ CAMPINGU.

Ať už vyrážíte na túry daleko od civilizace nebo s dětmi do kempu, kvalitní stan je základem. Vsaďte na kvalitu a spolehlivost a užijte si svá dobrodružství bez starostí s výbavou.

Výstavy stanů

V rámci výstav stanů máte možnost na jednom místě prozkoumat větší počet stanů různých velikostí. Na vybraných prodejnách si můžete prohlédnout stany v rozložené velikosti a vyzkoušet je i zevnitř. Jsme připraveni vám poradit s výběrem či ukázat postup při stavbě vybraného stanu. Pouze v pražské prodejně z důvodu malého prostoru nebude možné mít rozložené stany, zato si zase pouze zde budete moci otestovat outdoorové vařiče.

Dny campingu

"Osahat" si můžete také spací pytle plněné dutým vláknem či mikrovláknem, prozkoumat a porovnat si samonafukovací karimatky. Budete mít možnost ochutnat energetické tyčinky či cestovatelskou stravu. Labužníci se mohou těšit na ochutnávky outdoorové kávy a čaje (neplatí pro OC Olympia Olomouc).


Po celou dobu výstav stanů a dní campingu můžete na dané prodejně nakupovat za VÝSTAVNÍ CENY, a to nejen stany, ale i spací pytle či karimatky!

 

Termíny a místa výstav stanů a dní campingU

 

termín prodejna  
25.5. - 8. 6. 2018 Rock Point Olomouc, OC Olympia výstava stanů
18. 6. - 24. 6. 2018 Rock Point Liberec, OC Nisa výstava stanů a dny campingu
25. 6. - 1. 7. 2018 Rock Point Praha, Arkády Pankrác dny campingu (bez možnosti rozložení stanů)
2. 7. - 8. 7. 2018 Rock Point Brno, OC Olympia výstava stanů a dny campingu

 

Soutěž v brněnském Rock Point o auto na týden včetně kempinkového vybavení a outdoorového jídla a pití pro dvě osoby

V brněnské prodejně v OC Olympia se navíc můžete zapojit do soutěže o týdenní zapůjčení auta Ford Custom a kempinkového vybavení včetně jídla a pití. Soutěž je pouze pro členy Zóna klubu a podmínkou účasti je nákup v brněnské prodejně v termínu výstav a zodpovědění otázky.

K autu bude zapůjčeno kempinkové vybavení pro 2 osoby: stan, karimatky, stolek, křesílka, campingové nádobí GSI, campingové doplňky, grill, handpresso.
Výherce dále získá jídlo a pití pro 2 osoby od značek Adventure menu, Summit to Eat, Travellunch, Lyo expedition, Lifefood, Growers, Handpresso.

Bližší informace o soutěži najdete přímo v prodejně Brno OC Olympia.

 

Tip.
Značka Hannah vyrábí stany i spacáky již přes čtvrt století a má s výrobou velké zkušenosti. Inspirujte se k výběru stanu například prohlédnutím nových produktových videí:

 


 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Aktualizujeme systém a během 20. - 21. 4. 2021 bude provoz e-shopu a prodejen omezený...