Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Využijte 20% slevu na zboží Ternua

Ternua Dny v Rock Pointu - nákupy se slevou a ochutnávky vína a sýrů z Baskicka

Zveme vás do vybraných Rock Point prodejen na Ternua Dny. Nejen, že nakoupíte se speciální slevou špičkové oblečení a vybavení baskické značky Ternua, ale navíc můžete ochutnat sýry a víno z tohoto regionu.

Kdy a kde

 

Rock Point Liberec, OC Nisa 2.  -  5. 11. 2017
Rock Point Praha, OC Letňany 2.  -  5. 11. 2017
Rock Point Praha, Perštýn 8.  -  12. 11. 2017
Rock Point Jihlava Citypark 16.  -  19. 11. 2017
Rock Point Brno, OC Olympia 23.  -  26. 11. 2017
Rock Point Ostrava, OC Avion 30. 11.  -  3. 12. 2017
Rock Point Ostrava, OC Nová Karolina 8.  -  10. 12. 2017

 

podmínky akce

  • Sleva 20 % na nezlevněné zboží Ternua v rámci Ternua Dní vybrané prodejny
  • Nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami
  • Neplatí na e-shopu

 

Baskicko - Španělsko

více o značce ternua

logo TernuaNon gogoa, han zangoa znamená „Kde je vůle, tam je i cesta“. Toto staré baskické rčení je možné si vyložit i tak, že pokud o něco opravdu usilujeme a chceme dokázat, dokážeme to! Tato španělská firma s velrybí ploutví ve znaku začínala v roce 1986 jako lokální značka. Dnes patří mezi významné španělské outdoorové firmy s mezinárodním přesahem. Nosným programem firmy je oblečení pro turistiku a volný čas s důrazem na technickou dokonalost, propracovanost detailu, maximální funkčnost vše ve spojení s unikátním designem a hlavně respektem k životnímu prostředí a podmínkami trvale udržitelného rozvoje. Jen v posledních kolekcích měla Ternua více než 70 %  produktů, které mají certifikaci „Bluesign“. Jsou vyrobeny z biobavlny, recyklovaných nebo biologicky odbouratelných materiálů. Firma si dala závazek dál tento trend stupňovat. Znamená to další finanční náklady a značné úsilí. Koupí produktů Ternua nezískáváte jenom technicky a designově dokonalé oblečení ale i vy osobně pomáháte tento trend dále rozvíjet.

Ternua

tipy na Ternua produkty

Další produkty z nové kolekce TERNUA

 

bunda TERNUA ALTITOY JACKET W
Ternua
bunda Lostmor GTX
Ternua
spodní triko Mode
 
Ternua
bunda Altitoy
Ternua
mikina Berla

 

více o regionu Baskicko

Baskicko – krásná země na severu Španělska

Baskicko určitě zatím nepatří k vyhledávaným cílům turistů z České republiky. Je to ale velká škoda a kdo tuto autonomní oblast na severu Španělska rozprostírající se od Biskajského zálivu po západní podhůří Pyrenejí navštívil, určitě bude souhlasit, že se jedná o hospodářsky vyspělý a po všech stránkách atraktivní region - krásné hory, pláže, kulturní památky a vynikající kuchyně, jejíž speciality si nejlépe vychutnáte ve spojení s výborným místním vínem.

Hlavním městem oblasti s 2,1 mil. obyvatel je Vitoria. Nejnavštěvovanějšími městy v regionu jsou však San Sebastian, oblíbené turistické letovisko s nádhernými plážemi a přístavem, a průmyslové a kulturní centrum Bilbao (přímé letecká spojení s Prahou), které je místem zajímavé architektury i výhodných nákupů.

pobřeží Baskicko - Španělsko

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...