Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Využijte výhodný víkend s Black Diamond

Vážení zákazníci,

díky právě probíhající víkendové akci získáte špičkové vybavevní pro lezení, turistiku ale také skialp či freeride. Pouze v termínu 18. - 22. 7. 2018 získáte na našich prodejnách nebo e-shopu slevu 20 %.

Ať už sháníte karabiny a expresky, lezečky, turistické hole nebo třeba helmu či cepíny, využijte VÍKEND SE ZNAČKOU BLACK DIAMOND a zlevněte si svůj nákup.

 

  • sleva 20 % platí pouze na nezlevněné zboží značky Black Diamond,
  • platí v kamenných Rock Point prodejnách i e-shopu,
  • na eshopu k započtení slevy použijte slevový kód: BL20DI přímo v nákupním batohu,
  • platí pouze na rezervace, které budou vyzvednuté v řádném termínu akce - ověřte si otevírací dobu vybrané prodejny,
  • v kamenných prodejnách vám bude sleva odečtena u pokladny,
  • slevový kód je možné využít opakovaně v termínu akce,
  • slevy není možné kombinovat ani sčítat s jinými akcemi či slevami.

 

Při nákupu on-line ušetříte také na dopravě, protože pokud vaše objednávka přesáhne částku 1.499,- Kč, doručíme vám zboží bez nákladů na přepravu. Pro uplatnění slevy, vyplňte v nákupním batohu slevový kód: BL20DI.

vybrat z celé nabídky Black Diamond »

         
čelovky lezecký materiál Lezečky batohy turistické hole
čelovka Black Diamond STORM 2.0 expres set Black Diamond set FREEWIRE 12cm lezečky Black Diamond MOMENTUM MEN'S ash vak na lano Black Diamond BULLET 16 adriatic hole teleskopické Black Diamond TRAIL PRO SHOCK

 

Více o Black Diamond

Již více než 60 let firma Black Diamond navrhuje a vyrábí kvalitní vybavení pro lezce všech výkonností. Příběh "BDéčka" začíná v roce 1957, kdy Yvon Choinard začal ručně kovat lezecké skoby, které v Josemitech přímo prodával ze svého auta. S jeho skobami začali lézt ty nejlepší američtí lezci té doby. Později přibyly další revoluční výrobky, vlíněnce Hexentrics, frendy Camelot, první lezecká drátěná karabina Hotwire a další skvělé produkty nejen pro lezce, ale také pro lyžaře a další outdoorové dobrodruhy. Dnes v týmu Black Diamond naleznete taková jména, jako je Adam Ondra – nejlepší světový lezec, Alex Honnold známý svými odvážnými sólo výstupy,  Patxi Usobiaga, Silvia Vidal, Barbara Zangerl a další skvělé světové lezce a sportovce.


foto Black Diamond


Rock Point

 

 

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Vybrané prodejny jsou pro vás otevřeny pro výdej osobních odběrů a rezervací...
Vychytejte 10% slevy na produkty vybraných značek a vydejte se na jarní výzvy vybaveni...