Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Vyzkoušejte první skialpové kroky - v Krkonoších

Chtěli byste vyzkoušet, jaké to je, stoupat na lyžích s tuleními pásy? Tak dorazte v sobotu nebo v neděli 20. - 21. 1. 2018 do Pece pod Sněžkou a my vám se vším pomůžeme. Zapůjčíme vám výbavu Dynafit a pomůžeme s prvními kroky. Dozvíte se základy a vysvětlíme vám jak na to. Vyzkoušejte si svobodný pohyb na lyžích.

Testovačka skialpového vybavení

Náš Rock Point Dynafit stánek najdete pod sjezdovkou Javor. Skialpové lyže, boty i pásy vám zapůjčíme, potřebujete jen své hole. Výbavu vám seřídíme, vysvětlíme jak funguje a když budete chtít, provedeme vás terénem. Testování je zdarma, budete potřebovat pouze občanský průkaz.

20. 1. 2018 - celodenní testování vybavení Dynafit a večerní závod Noc tuleních pásů
21. 1. 2018 - testování vybavení Dynafit (do 12:00)
 

A pokud se vám pohyb na lyžích s tuleními pásy zalíbí, můžete se přijít podívat na závod a nasát  atmosféru nočního skialpu. V sobotu 20. 1. 2018 večer se koná "Noc tulenních pásů". Přihlášky jsou sice již rozebrané, ale pokud byste si chtěli noční závod také vyzkoušet, můžete zkustit např. Dolní Moravu nebo Kraličák.

Další outdoorové čtení

Podívejte se, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích historicky prvního běžecko-turistického projektu Rock Point "napříč Šumavou"...
To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Jsme tu pro vás přímo v terénu. Náš outdoor stánek nabízí slevy na běžecké vybavení, poradenství i testování...