Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zdravá proteinovka, kterou si zamilujete

Milujeme RAW

Bio raw tyčinky čistě z oříšků, ovoce a semínek jsou nutričně bohatým a chutnými snackem, který povzbudí vaše tělo i mysl. Neobsahují lepek, soju ani jiná aditiva a díky raw zpracování obsahují širokou škálu živin v původní podobě. Už jste je ochutnali? Máme pro vás několik důvodů, díky kterým si je zamilujete...

foto: Lifefood

 

8 důvodů, proč chtít Lifebar protein

  • nejvyšší BIO kvalita
  • bílkoviny z čistě rostliných zdrojů
  • bez sladidel a přidaného cukru
  • vegan a bez lepku
  • vysoký obsah vkákniny a bílkovin
  • RAW zpracování od ingrediencí po výrobu
  • 20 % proteinu
  • energetická hodnota 331 kcal/100g


Delikátní chuť

Nová řada tyčinek Lifebar s PROTEINem pro krásu, zdraví a nekončící energii obsahuje jedinečnou kombinaci bílkovin a sacharidů z těch nejkvalitnějších raw ingrediencí. Doplní energii a zasytí kdykoliv během dne.

Jakou příchuť si vyberete?

13 různých příchutí několika produktových řad můžete objednávat na e-shopu nebo vybírat z nabídky kamenných prodejen Rock Point. Ceny 35 - 39 Kč.
 

 

 

LiFEFOOD JE česká firma

Víte, že značka Lifefood je česká? Tato firma je průkopníkem, leadrem a inovátorem v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v ČR i zahraničí. Již 12 let pro vás vyrábí prvotřídní RAW produkty se skvělou chutí v té nejvyšší BIO kvalitě. Lifefood tyčky posilují vaše zdraví, vitalitu a radost ze života i pohybu.

Hlavním záměrem značky jsou produkty plné životní energie, živin, vitamínů, minerálů a enzymů v původní teplem neznehodnocené kvalitě.

"Podnikání vnímáme jako službu. Kvalita našich produktů je pro nás klíčová. Vážíme si certifikátů stejně jako osobní žkušenosti. Raw pro nás není jen nálepka. Je to dlouhý proces péče o rostlinu až po výsledný produkt. Nikdy nenecháme vysokou teplotou zničit to dobré, co v rostlinách je."

 

Zabalte si s sebou zdravou energii na cesty...

Rock Point

Další outdoorové čtení

Máme otevřeno! Chybějící oblečení, obuv a další vybavení si můžete přijít na prodejny osobně vybrat a vyzkoušet...
Chybí vám pohodlné boty? Přijďte si pro obuv na naše prodejny nebo si je objednejte on-line a přidejte si k nákupu ještě dodatečnou slevu...
Sáhněte po slevě! Na všechny nezlevněné lezečky 20% sleva...