Získejte první jarní novinky

2 min čtení 11. 03. 2021

Jarní sezóna je za dveřmi. Vybavte se na ni. Chcete mít bundu, která vás ochrání před deštěm? Božsky pohodlné běžecké legíny nebo hledáte trekovou obuv co vás podrží v jakémkoliv terénu? Vyberte si z letošních novinek.

Nové kolekce na e-shopu i prodejnách Rock Point

Sleva 10 % na vybrané novinky

Na výlety, běhání, turistiku i pochůzky po městě oceníte spolehlivé a pohodlné outdoorové oblečení a vybavení. V naší nabídce proto najdete pouze osvědčené outdoorové značky. Stačí si vybrat. A navíc, vybrané modely pořídíte s 10% slevou.
 

  PATAGONIA -10 %
HANNAH
-10 %
RAFIKI
-10 %
KEEN
-10 %
 

Nikam nemusíte

Objednávejte pohodlně a jednoduše na e-shopu a nechte si doručit zboží domů. Na každou objednávku, která přesáhne 1 499 Kč máte DOPRAVU ZDARMA.
 


Nakoupit bleskurychle?

Vybrat a vyzvednout. Vybrané zboží máte téměř okamžitě. Zarezervujte si zboží on-line a vyzvedněte u nejbližšího výdejního okénka. Otevřeno máme na většině prodejen.

Na co se můžete těšit?

Rock Point Trailrunning kempy 2021

V dnešní nejisté době jsou nejisté i termíny našich kempů, to jediné je celkem jisté. Ale všichni pohybu chtiví nadšenci, kteří milují běh tak jako my, se zkrátka na něco těšit musí. Naše trailrunningové kempy jsou připraveny na uskutečnění okamžitě, jak to bude možné. Proto se klidně už nyní hlaste, registrujte se a těšte se, určitě to vyjde. Více o běžeckých kempech...

 

Pohodový start do nové sezóny s tím pravým outdoor vybavením,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey