Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Nakupte v prodejnách nebo na e-shopu a získejte zdarma 1denní skipas pro dva, do rakouského střediska Tyrolská Zugspitz Arena!

Získejte skipasy ZDARMA

Nakupte v prodejnách nebo na e-shopu a získejte ZDARMA 1denní skipas pro dva, do rakouské lyžařské oblasti Tyrolská Zugspitz Arena!

Soutěž probíhá 20. 9. - 22. 10. 2017Každý z vás si pak může aktivovat 1denní skipas pro dvě osoby. Skipas je potřebné aktivovat nejpozději do 10. 1. 2018. Po aktivaci je skipas možné uplatnit až do 7. 4. 2018 na všech pokladnách lyžařského střediska Tyrolská Zugspitz Arena.

JAK ZÍSKAT SKIPAS:


registrační formulář

Více o STŘEDISKU Tyrolská Zugspitz Arena:

Jedna z nejkrásnějších oblastí v celém Rakousku, která se skládá ze 7 lyžařských středisek. Na Zugspitzi si zalyžujete na přírodním sněhu od začátku prosince až do května, Ehrwalder Alm láká na svoji různorodost, přičemž nabízí sjezdovky pro začátečníky či snowpark světových rozměrů. Milovníci freeridu by zase neměli opomenout Lermoos a příkré svahy Grubigsteinu. Celkem 128 km sjezdovek s moderními lanovkami na Vás čeká v regionu Tiroler Zugspitz Arena!
 

RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN

Pravidla soutěže:

Podrobná pravidla si můžete detailně prostudovat zde - PRAVIDLA SOUTĚŽE.

 

Další outdoorové čtení

Zimní oblečení a obuv pro aktivní pohyb v chladném počasí i pro volný čas je ve slevách.
Vychutnejte si komfort merino vlny od Smartwool nebo Icebreaker.  Nyní nakoupíte vybrané produkty se slevou až 50 %!
Zveme vás na festival Kolem světa 27. - 28. 1. 2018 do Plzně. Koná se v krásných prostorách Měšťanské Besedy
0,-