CENA DOPRAVY v ČR

U OBJEDNÁVEK NAD 1 499,- KČ JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA.
 

Doručovací služba

Dobírkou

Platební kartou

Převodem

 

Česká pošta (balík do ruky, na poštu)

120

120

120

Sledování zásilky Česká pošta

PPL

120

120

120

Sledování zásilky PPL

Osobní odběr

– 

0 Kč*

0 Kč*

Sledování doručení na vybranou prodejnu PPL

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

* Dopravné a balné je zdarma v případě, že objednávka přesáhne 499,- Kč vč. DPH, po uplatnění všech slev. U objednávek do částky 499,- Kč a nižší, bude účtováno dopravné a balné ve výši 60,- Kč.
S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

CENA DOPRAVY na Slovensko

U OBJEDNÁVEK NAD 2 999,- JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA.
 

Doručovací služba

Platební kartou

 

PPL pro SK

310

Sledování zásilky PPL

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Pro zaslání zboží na Slovensko je možná pouze platba platební kartou online. S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

 

Svojí zásilku odeslanou prostřednictvím České pošty, PPL i GLS můžete sledovat a dozvědět se více o jejím doručení či uskladnění. Podací číslo Vaší zásilky najdete v potvrzovacím emailu z našeho eshopu: www.rockpoint.cz.

 

  • Sledování zásilky PPL

  • Sledování zásilky Česká pošta

  • Sledování zásilky v případě doručení na vybranou prodejnu PPL

  • Sledování zásilky do zahraničí GLS

 

DODACÍ LHŮTY

Vzhledem k širokému rozsahu nabízeného sortimentu na e-shopu www.rockpoint.cz je možné, že některé produkty jsou momentálně na jiném skladu v rámci sítě obchodů Rock Point než na skladu e-shopu. Dodací lhůty jsou obvykle 3-7 pracovních dnů (4-8 na Slovensko), pouze v mimořádných případech do 15 dnů.
Dodací lhůty do ostatních zahraničních zemí se liší dle konkrétní země viz. stanovený ceník výše.

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Je klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Tato unikátní služba Vám umožňuje zvolit si poštu, na které budete mít balík připravený k vyzvednutí. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a sami si rozhodujete kdy a na které poště si balík vyzvednete. Prostřednictvím SMS nebo e-mailem obdržíte informaci, že balík již na poštu putuje a následně v okamžiku, kdy je na poštu uložen. Garance doručení je následující den po podání zásilky.

A navíc, pokud by Vám nevyhovovala zvolená pošta, pak můžete v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout, a to na stránkách: http://www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

PPL

Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České republiky, ale i do zahraničí. Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí navíc možnost uhradit balík "na dobírku" také platební kartou. Tato služba je pro příjemce balíku ZDARMA. Další výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí přesně dle Vašich potřeb.

OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží z e-shopu Vám zavezeme na Vámi vybranou kamennou prodejnu, kde si jej vyzvednete. Doprava je při tomto způsobu dopravy ZDARMA v případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 499,- Kč vč. DPH po odečtení všech slev. V opačném případě platíte zvýhodněnou dopravu v hodnotě 60,- Kč. Tento způsob dopravy je možné zvolit pouze při platbě předem, a to: převodem, platbě kartou (PayU) nebo při využití převodu peněz přes službu Pay U. Informaci o připravenosti zboží k vyzvednutí obdržíte e-mailem. Vyzvednout si Vaše zboží můžete kdykoliv během otevírací doby dané prodejny. Pokud na prodejně zjistíte, že jste si objednali špatnou velikost a daná prodejna bude mít k dispozici správnou, můžete si zboží okamžitě vyměnit.

Osobní odběr je možné uskutečnit na všech našich prodejnách Rock Point nebo partnerských prodejnách Hannah a KEEN.

 

ONline REZERVACE NA PRODEJNĚ

Zboží si rezervujete elektronicky na našem e-shopu a vyzvedáváte si jej ve vybrané prodejně. Platbu provedete až při vyzvednutí v hotovosti nebo kartou. Pokud Vám zboží "nesedne", necháváte jej v prodejně. Personál prodejny je připraven Vám poradit a pomoci s výběrem nebo volbou vhodné alternativy.
Zboží zakoupené přes "Rezervovat v prodejně" není možné vrátit zpět na e-shop ani požadovat vrácení platby přes e-shop. Platí zde podmínky jako při nákupu na kamenných prodejnách.

Vyberete si Vámi zvolený produkt (barva a velikost) a přes tlačítko „Rezervovat v prodejně“ se Vám v rozbalovacím menu „Vyhledej prodejnu dle města“ zobrazí město, kde máme Vámi vybraný produkt na skladě. Zvolíte dle města prodejnu, která je pro Vás nejblíže, vyplníte údaje potřebné pro komunikaci s prodejnou (jméno, příjmení, telefon a Váš e-mail) a stisknete tlačítko „Odeslat rezervaci“. Poté máte zboží po dobu 48 hodin na prodejně rezervováno a můžete si jej kdykoliv během otevírací doby prodejny vyzvednout. Pokud by Vám termín nevyhovoval, je možné se samozřejmě domluvit přímo s obsluhou prodejny a termín upravit dle Vašich potřeb.

Ve vybrané prodejně pro Vás zboží nachystáme do 2 hodin a pošleme Vám potvrzení, že si jej můžete vyzvednout.  Při platbě na prodejně je platná cena zboží v době rezervace na e-shopu. Nepřijdete tak o žádné akce či slevy platné pouze pro e-shop. Pro načtení ZÓNA bodů na Váš účet prokažte při platbě Vaše členství v ZÓNA klubu. Zpětné načítání bodů za nákupy není možné. Rezervaci si můžete vytvořit na jakékoliv Rock Point prodejně nebo partnerské prodejně Hannah a KEEN, ve které bude zvolené zboží k dispozici.

Věříme, že se servisem našeho e-shopu budete spokojeni. V případě jakéhokoliv dotazu či podnětu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.

Rock Point

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey