On
10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust.jpg 10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust_1.jpg 10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust_2.jpg 10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust_3.jpg 10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust_4.jpg 10014901ONC01_CLOUDSTRATUS M, mineral_rust_5.jpg
Doprava zdarma Doprava Ikona
boty

On CLOUDSTRATUS M

4 399 Kč
4 799 Kč
Velikost
8
8,5
9
9,5
10,5
11
11,5
12
12,5
VELIKOSTI BOT ON JSOU UVÁDĚNY VE VELIKOSTI US ! PRO PŘESNĚJŠÍ URČENÍ VAŠÍ VELIKOSTI, POUŽIJTE "DOPORUČIT VELIKOST".
Barva

Popis produktu

Jsi připraven užít si svůj běh dvojnásobně? Představujeme Cloudstratus a jeho unikátní dvojitý Cloudtec® systém. Vyvinuto ve Švýcarsku pro ty nejnáročnější běžce: více obláčků, více tlumení, více běhu. Ve chvíli, kdy se do boty opřeš, duální sekvenční systém se spustí. Nejprve se zaktivuje spodní řada obláčků, při prošlápnutí jsou připravené k dalšímu odrazu. Pak se přidá druhá řada, pohltí všechny další tvrdé nárazy a přidá ještě více energie do tvého odrazu. S touto botou budeš běhat dvojnásobné vzdálenosti jako doposud. Cloudstratus. Běh po obláčcích na nové úrovni. Doslova.

 

SVRŠEK

Anatomicky tvarovaný svršek s maximální možností přizpůsobení se tvému chodidlu. Hvězdicové šněrování nabízí možnost přizpůsobení šířce chodidla. SPEEDBOARD

Patentovaná technologie Speedboard podporuje přirozený pohyb chodidla a přispívá k dynamickému odrazu.

 

STÉLKA

Strukturování v podélné klenbě aktivuje proprioreceptory v chodidle a umožňuje tak citlivě vnímat každý pohyb těla: podvědomě stabilizuje pohyb.

 

PODEŠEV

Nový duální CloudTec systém pracuje na zlepšení horizontálního i vertikálního tlumení. Konstrukce špičky napomáhá kontrole pohybu při dynamickém odrazu, který tě pomocí Speedboardu žene vpřed.

Duální tlumení pohlcující veškeré nárazy botám poskytuje nevšední vzhled. Dvě různé řady Cloudtec jasně spolupracují na plynulém stabilním pohybu; pohlcené horizontální i vertikální síly přemění v energii, která vám pomůže při odrazu.

Propojené přední obláčky přináší ještě větší výkon; tato vylepšená konstrukce rozšiřuje kontaktní zóny a lépe přenáší tlak pro plynulý pohyb až k dynamické mezipodešvi - Speedboard.

Asymetricky navržený svršek je tvarovaný přesně podle potřebného pohybu nohy. Bota se dokonale přizpůsobí noze v jakékoliv poloze. Jediný tlak, který vnímáš je tvůj stanovený cíl.

Na Cloudstratus najdeš hvězdicové šněrování. Tento systém je navržen pro lepší kontrolu nohy ve špičce. Zdvojené šněrovací dírky umožní ještě individuálnější přizpůsobení objemu boty. Teď se můžeš vydat opravdu kamkoliv chceš.

Specifikace

pohlaví Pánské
značka On silniční boty On
typ produktu boty
vhodné pro aktivity Běh
membrána Ne
zapínání tkaničky
typ povrchu silnice
typ došlapu neutrální došlap
svršek anatomický tvarovaný svršek
mezipodešev dvojitý Cloudtec® systém
hmotnost 305 g
drop 8mm (pata 28mm špička 20mm)
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey