Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Domluvte si on-line schůzku se svým Outdoor Expertem

Potřebujete si vybrat outdoorovou výbavu, ale prodejny, kde byste mohli svůj výběr prodiskutovat se specialistou jsou uzavřeny? Nevadí. PORADÍME VÁM po telefonu nebo přes WhatsApp.

Rock Point Outdoor Expert - nová služba: Objednejte si svého Outdoor Experta

Právě jsme odstartovali novou službu: Objednejte si svého Outdoor Experta.

Co nová služba nabízí? Poradenství, konzultace, pomoc při výběru outdoorového vybavení přesně v ten okamžik, kdy se to hodí Vám. Jak služby využít?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a Outdoor Expert už se vám sám ozve v čase, o který jste měli zájem (v rámci otevírací doby Po-So, 10 - 18 hod.).

 

FORMULÁŘ

Vyberte si termín a čas v rámci otevírací doby prodejny, kdy se chcete potkat on-line s naším Outdoor Expertem. Bude připraven vám poradit s výběrem potřebného outdoorového vybavení. Vybraný čas a termín vám potvrdíme nejpozději následující pracovní den na uvedený e-mail ve formuláři.

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...