Vyhledávání

Doprava zdarma nad 1 499 Kč

Zákaznický klub se slevou až 15 %

42 prodejen v ČR

cs

Potřebujete poradit? 379 200 777

(Po–Pá 8:00–16:30)

Práce nás baví

Ve světě outdooru každý den

Chodit do práce, kde nás to nebaví, to není nic pro nás. Jestli máte rádi pohyb a přírodu, pak je práce v outdoor firmě radostí. Získané zkušenosti ocení nejen zákazníci. Každý se specializuje na trochu jinou oblast, společně tak vytváříme skvělý tým. S kolegy se potkáváme i po práci. Nejen na společných sportovních akcích, samozřejmě i u pivka. To přece k tomu taky patří.

Někteří z nás tu „vyrostli“ už od svých „studentských“ let a jsou tady už dlouho, jako třeba Pavel nebo Káťa se Simčou. Jiní využili úzkého spojení se světem sportu a přírody a pomáhají nám brigádně na „pár“ hodin jako například Tomáš. A někteří postupně ze studentské brigády po škole přešli do klasického pracovního poměru jako třeba Terka.

Jak vlastně práci v outdoorové firmě sami vnímají? Rovnou jsme se jich zeptali...

Kateřina Michajlovová - Rock Point, asistentka prodeje
Kateřina Michajlovová

Káťo, jaké byly tvé začátky a jak ses k nám vlastně dostala? Jsi tu už přes 11 let, to už samo o sobě něco napovídá...

Přečíst více »

Pavel Kašpar - Rock Point, ředitel maloobchodu
Pavel Kašpar

Pája překročil náš outdoorový práh už v roce 2005. A k ředitelské pozici se vypracoval pěkně od začátku...

Přečíst více »

Simona Šíchová - Rock Point, regionální vedoucí prodejen Praha
Simona Šíchová

Simča je skvělý týmový hráč. Plná optimismu, napěchovaná znalostmi a odhodlaná zkoušet nové věci...

Přečíst více...

Tereza Fremrová - Rock Point, vedoucí prodejny Plzeň Olympia
Tereza Fremrová

Je s námi už od dob střední školy. Na prodejnu nastoupila jako poradce zákazníka a po dvou letech je vedoucí...

Přečíst více...

Adéla Loudová - Rock Point, merchandiser
Adéla Loudová

Začala u nás jako středoškolačka na brigádě v prodejně. Časem se stala vedoucí, až zakotvila v merchandisingu.

Přečíst více »

Hana Walicová - Rock Point, vedoucí prodejny Praha Avion
Hana Walicová

Díky outdoorovému zaměření firmy se za těch 23 let stal pro Hanku z práce spíš koníček. Rozhodně tu není nuda...

Přečíst více »

Dog friendly zaměstnavatel

Tomáš Zahálka

Trochu jsem se bál, že budu muset za týden splnit nějaký časový fond, což by pro mě bylo dost náročné vzhledem ke škole. Naštěstí, jsou v Rock Pointu flexibilní směny, které si prostě zapíšeš podle toho, jak máš zrovna čas, což je pecka. Za mě parádní snová brigáda. V Rock Pointu jsem od začátku léta 2021 na pozici brigádníka. Do firmy jsem nastupoval s pocitem, že se chci dozvědět snad všechno co jde ohledně lezení, turistiky, alpinismu…, prostě obecně věcí spojených s pobytem v přírodě. A myslím, že se mi to splnilo na 100 % hlavně díky skvělým kolegům naladěným na podobné vlně a všemožným školením. 

Kateřina Michajlovová

Jaké byly tvoje začátky v Rock Pointu? Jak ses k nám vlastně dostala?

Šla jsem na pohovor na pražskou pobočku RP na Floře. Hledala jsem nějakou prodejnu, která byla nedaleko mého bydliště, protože jsem zrovna dostala štěně a dopadlo to více než dobře. Rock Point je "dog friendly" a Čanku už v našem kolektivu funguje 11 let, stejně dlouho jako já.

Co tě na práci baví?

Prochází mi rukama hromada věci, co mě baví. A ještě se o nich bavím s lidmi, které to taky baví. Mám neustálý přehled o novinkách, rozumím určitým mechanismům, technologiím. Potkávám se a mluvím s lidmi, kteří produkty vyrábí nebo distribuují. Ale i s tím je spojená administrativa, jako tvoření objednávek, komunikace kvůli reklamacím atd. Beru to jako zpestření každodenního procesu, jenž rozhodně není monotónní, a to je pro mě důležité. Tato práce mi poskytuje kompletní pohled do outdooru a já ho mohu ve volnu využít. Už několik let pro náš web testuji produkty, a to je pro mě jedna z největších zábav v práci.

Jak na tebe působí firemní benefity, co nabízíme? Je nějaký, který oceňuješ nejvíc?

Určitě mezi ty nejúžasnější patří Challenge Grant. Ale je to takový prémiový benefit, nedostane ho každý. Příspěvek na jídlo a penzijní fond by měl být standard v každé firmě. Je milé, že na kulatiny, půlkulatiny a Vánoce dostáváme poukázky a oceňuji, že na partnerských závodech máme zdarma startovné. Škoda, že SmíchOff je jen v Praze.

Jak relaxuješ, jaké jsou tvoje koníčky?

Já relaxuji pohybem, neumím to moc jinak. Takže vyjedu do hor nebo objevovat cizí kraje. Když je málo času, jdu si zaběhat, zaboulderovat nebo natáhnu slacklajnu. V outdooru je mnoho možností, jak se zabavit!

Pavel Kašpar

Outdoorový práh jsem tu překročil už v roce 2005. Tehdy jsem netušil, jaké dobrodružství na mě čeká. Začal jsem na prodejně a postupně se přes vedoucího prodejny, školitele prodejních dovedností a regionálního manažera dostal až k té dosavadní, ředitelské pozici. Jelikož znám celou cestu a znám procesy z obou stran, dokáži se empaticky dívat na obě strany mince. Veškeré mé kroky vedou k utváření co možná nejlepšího prostředí pro všechny zaměstnance, stejně tak jako k nastavení efektivní komunikace a srozumitelných procesů, které usnadní a zefektivní práci všem.

Nejen na centrále v Plzni, ale také na všech prodejnách v rámci celé naší sítě mám kolem sebe skvělý tým lidí, na který se lze spolehnout a který táhne za jeden provaz. Všichni naši zaměstnanci mají možnost podílet se na utváření značky, přicházet s nápady, inovacemi a postřehy. Rovnost, otevřenost a komunikace jsou pro mě stěžejní. Stejně tak pocit jistoty, bezpečí a stabilního zázemí, představují důležité hodnoty, ke kterým se mé kroky ubírají.

Ušel jsem s touto firmou již značný kus svého života, zažil hromady zážitků a vždy jsem byl vděčný za zázemí, jež tato firma poskytuje.

Simona Šíchová

K prodeji outdoorového zboží jsem se dostala na podzim roku 2005. Tenkrát jsem hledala práci, která má smysl, bude mě bavit a zároveň bude v souladu s mým koníčkem, kterým byl pohyb v přírodě. Našla jsem inzerát vylepený ve výloze prodejny Rock Point na Chodově.  Nastoupila jsem zde jako prodavačka a postupně jsem se propracovala na směnového vedoucího. Za pár let jsem postoupila na zástupce vedoucího a dnes už vedu krásnou kamennou prodejnu v centru Prahy na Perštýně.

Díky práci v Rock Pointu jsem si mohla vyzkoušet různé aktivity, které jsem nikdy předtím nedělala jako bouldering, lezení na stěně a venku na skalách, ferraty, trailový běh. Díky zaměstnaneckým kempům se mohu v těchto aktivitách zlepšovat a posouvat své znalosti a zkušenosti dál. Navíc mi firemní benefity umožňují testovat produktové sezónní novinky na svých výpravách do lesů a hor, při běhu, ferratách a dalších volnočasových aktivitách.

To také hrálo velkou roli, že jsem se postavila na starty běžeckých trailových závodů, což bych si ještě před pár lety vůbec netroufla. Pravidelná produktová školení mně dávají perfektní přehled o aktuálním vývoji materiálů a zpracování výrobků, takže jsem stále „v obraze“. Kromě znalostí z outdoorového světa je však pro mě důležité i příjemné klima v celém týmu, proto si hodně cením možnosti firemních Outdoor Days, během kterých můžeme trávit společný čas venku i během pracovní doby a náš tým tak stále utužovat.

Tereza Fremrová

Moje první seznámení s firmou Rock Point. a její partnerskou značkou Hannah začalo brigádně už na střední škole. Rok po ukončení školy jsem do firmy nastoupila jako poradce zákazníka v partnerské prodejně Hannah v plzeňské Olympii. Po dvou letech jsem se již vypracovala  na pozici vedoucí prodejny. Cením si toho, že na prodejně máme skvělý kolektiv, práce nás baví a naplňuje. Práci beru zodpovědně a se 100% nasazením. S děvčaty si předáváme zkušenosti a navzájem se doplňujeme. Jsme sehraný tým. 

Svůj „život v Rock Pointu“ bych shrnula jedním výstižným citátem: 

Když si najdeš práci, která tě baví, už nikdy nebudeš muset pracovat.

Využívám řady skvělých benefitů jako je například sleva na oblečení, a to nejen já, ale i moje rodina. Každý rok procházíme několika produktovými školeními, při kterých načerpáváme spoustu nových a zajímavých informací od našich zkušených kolegů nebo přímo od dodavatelů. Zajímavý je i benefit Outdoor Days , kdymůžete v rámci pracovních dní vyrazit s kolegy z různých prodejen za zážitky v přírodě a touto cestou je poznat i z jiné stránky, než jen z té pracovní.

Sílu naší společnosti vidím jednoznačně v přátelském a rodinném přístupu všech mých nadřízených, kolegů a kolegyň. Ve značce Hannah vidím velký potenciál a budoucnost. Jsem moc ráda, že toho všeho mohu být součástí a podílet se na rozvoji této ČESKÉ outdoorové značky.

Adéla Loudová

Do firmy Rock Point jsem se dostala v roce 2017. Začala jsem jako brigádnice v pražské Hannah prodejně, což se mi dobře kombinovalo se studiem na střední škole. Po maturitě jsem pokračovala na zkrácený úvazek a časem se mi naskytla nová příležitost na pozici vedoucí prodejny KEEN na Flóře. Šla jsem do toho a jsem za to ráda. Dnes jsem na pozici Visual merchandisera pro prodejny Rock Point. Jsem tak stále v úzkém kontaktu s prodejnami, a navíc mohu uplatnit více kreativity během své práce.

Díky Rock Pointu jsem si našla cestu ke sportu. Přece jen, když strávíte celé dny prodáváním sportovního vybavení a posloucháním zákazníků na jaké zajímavé výpravy se vydávají, časem vás to začne lákat také.

Velkou výhodou jsou pak i firemní benefity, se kterými je cesta ke sportu ještě snazší. Například díky volnému vstupu do lezeckého centra smíchOFF jsem se odhodlala vyzkoušet i lezení. Velmi příjemnou výhodou jsou zajímavé slevy na vybavení nebo oblíbené outdoor days. Oceňuji i pravidelná školení, a firemní kempy, díky kterým poznávám nové věci z oblasti outdooru, ale i fajn lidi napříč celou firmou.

Hana Walicová

V Rock Pointu jsem už přes 23 let. Od té doby se mi stalo zaměstnání i koníčkem. Z prodavačky jsem se časem propracovala na pozici vedoucí prodejny. Myslím, že právě díky outdoorovému zaměření, není má práce ani po těch desítkách let nuda. Každou sezónu přichází nové trendy, materiály a technologie. Nové produkty tak znám ještě předtím, než je nabízíme zákazníkům. Školení jsou často spojená i s vlastním testováním a pracovní cesty jsou spojené s účastí na úžasných akcích jako třeba MHFF apod. Cením si skvělé partičky kolegů, kteří svou práci dělají s radostí a zodpovědností.

Myslím, že k utužování dobrého týmu hodně přispívají i některé firemní benefity. Pravidlem se pro nás staly „Outdoor Days“, kdy společně vyrážíme na různé výlety. Fasování produktů, dárky k Vánocům a výhodné zaměstnanecké slevy nám umožňují držet se outdoorových trendů. Tahle práce mě zkrátka baví a naplňuje. Prostě to není nuda ani pruda.

Porovnání produktů zavřít

Zboží bylo přidáno do porovnání produktů.

Věrnostní klub

Získejte až 15% slevu a spousty dalších výhod

Slevy na nákup až 15 %

Na vrácení zboží máte až 14 dní

Slevy na naše služby až 30 %

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi včetně Googlu pro přenos osobních údajů a personalizaci reklam, aby pro vás byly zajímavé.