O nás

Ať už se na svých cestách dostanete jakkoli daleko

SPOJUJEME VÁS S PŘÍRODOU

V roce 1997 malá skupina outdoorových nadšenců založila první obchod s vybavením, které sami používali při svých cestách za dobrodružstvím. Jejich cílem bylo přinášet inspiraci a umožnit i ostatním radovat se naplno z toho, co mají sami nejraději – pohyb v přírodě, dobrodružství a posouvání vlastních možností. Tato vize je i dnes naší nedílnou součástí a jsme hrdí na to, že již 25 let Vás můžeme propojovat s přírodou a pomáháme Vám dostat se na vrchol.

již 25 let

 

ŽIJEME TÍM, CO DĚLÁME

Dnes je Rock Point místem číslo jedna pro vše, co souvisí s outdoorem. Stavíme na vlastních zkušenostech a chceme je předávat dál. V našich obchodech získáte rady a na míru šitá doporučení, ať už jste ostříleným horolezcem, nebo rodinou směřující na první velký výlet. Vždy se snažíme, abyste si Vaši cestu mohli vychutnat naplno a podle Vašich představ.

Dnes je Rock Point Místem 1 pro vaše outdoor aktivity

Vyvíjíme se spolu s Vámi

Nasloucháme Vašim potřebám a měníme se spolu s Vámi. Ať už jste kdekoli, můžete si zboží vybrat online nebo rezervovat na některé z našich prodejen. Současně pro Vás objevujeme novinky na outdoorovém trhu a přinášíme informace o nejnovějších trendech i technologiích. Chceme, aby Vám zůstalo co nejvíce času na to, co máte skutečně rádi – pobyt v přírodě a s ním spojené zážitky.


Spojte se s námi nebo nám napište

Zákaznický klub zóna

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey